PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=901}
7,6 108 235
ocen
7,6 10 1 108235
7,3 16
ocen krytyków
Nie lubię poniedziałku
powrót do forum filmu Nie lubię poniedziałku

Witam uprzejmie proszę może Ktoś będzie wiedział w którym miejscu znajduje się budynek gdzie roznoszą mleko pod mieszkania . Ekipa śmieciarzy o poranku budzi lokatorów. Z mlekiem jadą ul. Bednarską. Na dole ze względu na zabudowę Starego Miasta, czy okolice trudno szukać takiego budynku. Może to być w każdym miejscu Warszawy. Sposób kręcenia tej komedii wiele na to wskazuje. Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Dariusz_Szyszewski

Kiedyś myślałem, że ta klatka schodowa, na której ustawiają mleko, to osiedla za Żelazną Bramą, ale to chyba nie to.

wojteczek

Witaj, dziękuję za wypowiedź, Klatka to może by i tam była ale budynek z zewnątrz na pewno nie ten. Tak jak pisałem to może być wszędzie. Na "Fotopolska" ktoś się pochwalił że odnalazł ten budynek ale jeszcze nie odpisał mi. W sobotę ostatnią obszedłem okolice Bednarskiej i Powiśla bez skutku. Czekajmy może ktoś będzie wiedział .. i podzieli się wiedzą pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Dariusz_Szyszewski

Niech Pan tu sprawdzi. Tu jest spis ulic, które zagrały w filmie.

https://filmpolski.pl/fp/index.php?film=121328

wojteczek

Uprzejmie dziękuję może się znajdzie pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones