PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191196}

Nie mów nikomu

Ne le dis à personne
7,0 16 849
ocen
7,0 10 1 16849
5,8 6
ocen krytyków
Nie mów nikomu
powrót do forum filmu Nie mów nikomu

pomiędzy małżonkami. W filmie są pokazane niejako retrospekcje z lat dziecinnych i mamy wtedy wrażenie, że to o nich chodzi (serce na drzewie itd). Od razu jednak widać,że dorosła Margot jest sporo młodsza od męża. Nie czepiałabym się o kilka lat, ale -po sprawdzeniu biografii aktorów- jest ich aż 15! Zresztą ta siostra Alexandra też raczej z 20 lat młodsza, ale o to się już nie czepiam ;).
Trochę chyba przesadzili, no chyba, że coś mi umknęło i w tych retrospekcjach to nie o nich chodziło.
Rozumiem, że film filmem i czasem trzeba trochę wyobraźni użyć, ale nie lubię jednak takich nieścisłości.

alicjadsd

też tego nie rozumiem

ocenił(a) film na 6
alicjadsd

Ja jeszcze nie kumam jak policjant mówi, że odkopali ciała dwóch mężczyzn zastrzelonych 5 lat temu. Przecież zostali zastrzeleni przed 8 laty.

ocenił(a) film na 7
LLams

przecież patolog przed badaniem w laboratorium na miejscu zbrodni wskazuje przybliżony czas, nie jest w stanie podać go dokładnie. A dla kości 5 czy 8 lat to nie różnica w wyglądzie...
Za mało czytacie Cobena i mu podobnych ;)

ocenił(a) film na 6
pigandworm

Dla patologa 5 czy 8 lat widoczne jest gołym okiem. Są też szczątki ubrań itd. Może po prostu Coben wie za mało :)

ocenił(a) film na 7
LLams

Dialogów do filmu Coben nie pisał - to po pierwsze.
Po drugie - w filmie nie padły słowa, że patolog sprawdził szczątki. Mógł spojrzeć na nie zwykły śledczy. I ocenić na ok 5 lat. Ti był jedynie czas przybliżony. W tym czasie rozkład jest już pełny.

użytkownik usunięty
pigandworm

Zacznijmy od tego, że w filmie nikt nie powiedział, że dokładnie 5 lat - powiedziane było ok 5 lat :) więc równie dobrze może być 8, co prawda ten fakt też był dla mnie nie zrozumiany z początku, jak właśnie ów różnica wieku :)

alicjadsd

Małżonkowie poznali się już jak byli mali, ona zakreśliła ten pasek (13 pasek) w 13 rocznicę, choć małżeństwem byli parę miesięcy, znali się już od dziecka.
Policjant określił, że ciała leżą tam przynajmniej 5 lat, bo tak się określa ciało, 5 lat a 8 lat nie robi wielkiej różnicy,
Mam, nadzieję, że pomogłam, polecam książkę, która jest lepsza niż film.
Pozdrawiam :)

Justa712

Aha, to też jest dla mnie dziwne, ze dali takiego starego faceta, ponieważ ich różnica wieku nie mogła być wielka,,,
I jeszcze jedno to oni 13 lat temu wydziergali to serduszko z ich inicjałami.

Justa712

Tak, policjant powiedział przynajmniej 5 lat.
Ale nie rozumiem o co wam chodzi z tym wiekiem, według mnie Cluzet idealnie pasuje do tej roli, miał wtedy ok 50 lat, wiele mężczyzn w tym wieku wygląda jak dziadki, a ten wysportowany i zadbany, nawet nie pomyślałam o tym żeby rozkminiać jaka jest między nimi różnica wieku.

ocenił(a) film na 7
alicjadsd

po prostu źle dobrali aktroów i tyle :) ale faktycznie, to duży błąd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones