PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=973}
7,7 128 127
ocen
7,7 10 1 128127
6,7 12
ocen krytyków
Nie ma mocnych
powrót do forum filmu Nie ma mocnych

Moim zdaniem Sami Swoi wygrywa

sebawwe

Ode mnie 9/10 dla każdej części.
AMEN.

ocenił(a) film na 10
Immortal_Nitokris

obie części są fajne 10/10

ocenił(a) film na 10
sebawwe

Dla mnie zdecydowanie "Nie ma mocnych" jest najlepszą częścią trylogii. Bardzo podoba mi się ten swojski klimat który przewija się przez cały film, a także film jest wręcz kopalnią świetnych dialogów i często bardzo ponadczasowych, szczególnie w wykonaniu Kazimierza.
"Nie ma mocnych" ocena maksymalna, dla mnie arcydzieło, natomiast "Sami swoi" i "Kochaj albo rzuć" dwa oczka niżej.

ocenił(a) film na 8
Thaos555

nie znasz się
Każdy przyzna że Sami swoi jest najlepsze

ocenił(a) film na 10
sebawwe

Po pierwsze, ja nie jestem "każdy" i nie interesuje mnie kompletnie, co przyznają inni, bo ja wyrażam swój subiektywny pogląd.
Nie znam się? Człowieku, sam sobie przeczysz. Zakładasz temat porównawczy, a narzucasz swój wybór więc zastanów się, co robisz. Nasuwa się pytanie o sens założenia przez Ciebie tego tematu, skoro każdy, kto nie wybierze Twoich ukochanych Samych swoich, "nie zna się". Chyba nie na tym ma polegać dyskusja i wymiana poglądów.

ocenił(a) film na 9
Thaos555

nie jesteś osamotniony ja też wolę drugą część.

ocenił(a) film na 10
Mariusz24_2

Ja też

ocenił(a) film na 8
Thaos555

Zdecydowanie dwójka najlepsza. Mija 20 lat, zgoda zapanowała między panami, powoli zapomina się o powojennej traumie. Ta część jest taka bardziej współczesna dla mnie. Pawlak na łożu śmierci, farbowany świniak i samolot z rozwolnieniem...dwójka zdecydowanie lepsza:)

ocenił(a) film na 6
sebawwe

Oczywiście że pierwsza część najlepsza ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones