PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236926}
5,2 2 261
ocen
5,2 10 1 2261
4,0 2
oceny krytyków
Nie ma takiego numeru
powrót do forum filmu Nie ma takiego numeru

Polecam

ocenił(a) film na 8

Niektórym się spodoba, niektórym nie. Ja byłam zachwycona - typowe polskie realia, świetne teksty i niezła gra aktorów tak naprawdę z drugiego planu, mało których znałam wcześniej. Komedia naprawdę niezła, fakt - podobna do oceans' 11, ale jak na polskie kino to całkiem dobry film z tego wyszedł. Po jednym tekście po prostu umarłam - oglądajcie z uwaga moment, w którym główny bohater dzwoni do kobiety mówiąc jej, że ona musi przejść przez lasery w sejfie - po prostu boskie ;)
Btw, film widziałam półtora roku temu na festiwalu filmowym w Cieszynie ;)

ocenił(a) film na 1
jolkah

Beznadziejny, nędzny, koszmarny, idotyczny... Brak mi słów... Nie widziałem chyba gorszego polskiego filmu.

Jeśli ktoś pisze "typowe polskie realia, świetne teksty i niezła gra aktorów tak naprawdę z drugiego planu, mało których znałam wcześniej. Komedia naprawdę niezła" to dla mnie wskazuje tylko na fakt że producent zadał sobie trochę trudu by poprosić kilka osób o pozytywną opinię na forach.

ŻENADA!!!!!

ocenił(a) film na 9
DgSzary

Właśnie wróciłem z kina. Film poleciła mi ukochana, która wcześniej widziała go na Festiwalu Filmów Optymistycznych, gdzie obraz dostał nagrodę. Zatem stwierdzam co następuje:
-nie pracuję dla niekogo związanego z produkcją filmu,
-Machulski nie jest moim dziadkiem,
-Nowicki zaś Babcią,
-Dzięki Bogu nie jestem spokrewniony również z kolegą DqSzarym.
Film oceniam na mocne 8, z uwagi na bardzo pozytywnie nastrajającą obsadę (Poza wspomnianymi we wcześniejszych tematach - Machulski, Nowicki etc.) - towarzystwo z kabaretu Grupa Rafała Kmity - starsi ( choć nie tak wiele ;) ) użytkownicy zapewne będą pamiętać te osobowości.
Poza tym rewelacyjny nastrój oraz niestety troszkę kulejąca gra aktorska, która jednak dodaje do tego wszystkiego tą nutkę scenicznego kabareciarstwa.
A co z "ocełanem elewen"? Tamten film mi sięnie podobał, przyznać sięniestety do tego muszę, więc nie porównuję, bo nawet wspomnianego obrazu nie zmęczyłem za jednym razem.
Pozdrawiam użyszkodnika wszechwiedzącego DqSzarego, którego kompleksiki domorosłego detektywa, troszkę chyba przesłoniły film który widział...

ocenił(a) film na 6
jolkah

Typowe polskie realia? W takim razie ja chyba żyje w jakiejś innej Polsce. A film naprawdę zmarnowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones