PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666428}

Nie ma tego złego...

The Right Kind of Wrong
5,6 6 013
ocen
5,6 10 1 6013
2,7 3
oceny krytyków
Nie ma tego złego...
powrót do forum filmu Nie ma tego złego...

7/10

ocenił(a) film na 7

Oglądałam lepsze komedie romantyczne ale ta miała swoje pozytywy szczegolnie przez oryginalny motyw. Dodatkowym atutem wg mnie była główną bohaterka-dobra ekspresja i ogólnie dobrze zagrana rola :-) minusem natomiast czasami.... Nie wiem jakim słowem to wyrazić... może zbyt proste akcje jak np to jego uczestnictwo w wycieczkach... Nie wiem czy zostanę dobrze zrozumiana....

ocenił(a) film na 4
Filmowa12

Moim zdaniem jedynym atutem tego filmu było to rodzeństwo. Poza tym historia jakby... wymuszona. Niemniej można to określić, jako mały plus, bo zdecydowanie ten film nie wpisuje się w konwencję typowych amerykańskich komedii romantycznych, gdzie po pół godziny już wszystko wiesz. Dla porównania - kilka dni temu oglądałam "Anglika, który mnie kochał" - tam było zdecydowanie więcej zabawnych scen, kilka razy dobrze się "uśmiałam", ale w "Angliku" nie musiałam oglądać końcówki, żeby wiedzieć, co się stanie. W tym filmie nie wszystko było do końca jasne, chociaż oczywiście zmierzało ku dobremu zakończeniu.

Swoją drogą warte docenienia były "akty" w galerii. Ta wielka moszna... no urzekła mnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones