PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629552}

Nie omijaj mnie

Don't Pass Me By
5,9 118
ocen
5,9 10 1 118
Nie omijaj mnie
powrót do forum filmu Nie omijaj mnie

Życiowe historie

ocenił(a) film na 9

Amerykański dramat ''Nie omijaj mnie'' (2013)

Hannah Walters jest na wizycie u lekarki, która nie ma dla niej dobrych wieści. Biopsja wykazała, że kobieta ma nowotwór czwartego stopnia. Medyczka zaleca chemioterapię, która nie pomoże tylko odwlecze nieuniknione. Wyrok brzmi kilka tygodni życia.
Danielle Davis, aktorka dostaje wezwanie do agenta, który obwieszcza jej spędzenie kilku dni w towarzystwie kogoś sławnego. Kobieta nawet nie może się przebić by jakkolwiek zaprzeczyć. Wszystko ma na celu zadbanie o jej popularność i karierę. Dan chciała prosić o powrót do domu i do rodziny, bo jej mama ma operację. Mężczyzna nie chce się zgodzić, bo krzyżuje się to z terminem premiery. Stawia przed nią wybór kariera czy rodzina?
Jill Richardson zostaje zaproszona na wypad z dziewczynami do nowej knajpy, ale woli kolacje z chłopakiem i Kyle'm jej przyjacielem oraz jego kobietą Mandy. Podczas tejże kolacji, Ryan nie ma czasu i musi wracać do biura przez co rozczarowana kobieta sama musi sobie radzić i się za niego wstydzić. W przeciwieństwie do męża z przyjacielem ma bardzo dobry kontakt.
Brooke Morton, nastolatka nie stroniąca od alkoholu i narkotyków dość późno odkrywa, że jest w ciąży. Jest to już czwarty miesiąc, więc niestety za późno na aborcję. Znalazła lekarza w stanie Arizona, który by to zrobił lecz niestety wysokie tego koszty by były. Prosi swoją siostrę Samanthę o pomoc w sfinansowaniu zabiegu, ale stawia warunki. Ojcem dziecka jest dealer, który sprzedaje jej towar. Siostra chciałaby mieć dziecko z mężem, ale jest bezpłodna.

Film pokazuje historie, które praktycznie mogą się przytrafić każdemu. Nierzadko dużo rozbija się tu o miłość. Czy dla niej ktoś jest gotów poświęcić karierę na którą długo pracował lub czy trwać w uczuciu do kogoś kogo w niedługim czasie może zabraknąć. Każda z postaci przedstawionych w tejże produkcji ma przed sobą ciężkie wybory, które mogą zaważyć na przyszłości. Świetna warstwa muzyczna, może nie są to jakieś znane utwory, ale robią nastrój. Gra aktorska myślę, że nie jest zła. Film motywuje do korzystania z każdej chwili i być może przewartościowana wielu rzeczy. Jest trochę zbyt szczęśliwych trafów, ale działają na korzyść. Moja ocena to 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones