PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726369}

Nie otwieraj oczu

Bird Box
6,3 122 099
ocen
6,3 10 1 122099
4,8 11
ocen krytyków
Nie otwieraj oczu
powrót do forum filmu Nie otwieraj oczu

Film w sam raz dla odmozdzonych, zideologizowanych polit poprawnoscia spoleczenstw. Obecnie w filmach nie chodzi zeby fabula sie kleila, zeby byla logiczna. Nie trzeba nawet glowic sie nad wyjasnieniem akcji. Mozna pojsc w jakikolwiek absurd bo i tak nie trzeba go wyjasnic. Obecne oduraczone spoleczenstwa nie oczekuja logiki czy racjonalnych zachowan tak samo jesli chodzi o zycie jak i o filmy. Wystarczy zapewnic odpowiednia ilosc pustych glupawych emocji i ludzie to kupia. Ludzie coraz czesciej wlasnie tego oczekuja. Kobiety poniewaz tak sa skonstruowane a sfeminizowani faceci poniewaz coraz czesciej na takich sie ich wychowuje. Jacy odbiorcy takie filmy sie robi. Film doskonale pokazuje kondycje naszych zachodnich spoleczenstw. Poza tym film jest bardzo nudny. Dluzy sie i jest przewidywalny. Gra aktorska moze i dobra ale jesli film lezy to w niczym to nie pomaga. Zaluje tych dwoch godzin bo mialem do wyboru "Struggle: The Life and Lost Art of Szukalski". Zeby wybrac taki gniot, sam sobie jestem winny...

ocenił(a) film na 3
Przeemek

mam nadzieję, że Struggle udało się w końcu jednak zobaczyć, a jeśli nie to naprawdę polecam!! niesamowity dokument

Przeemek

Mnie by bardziej martwiło zubażanie intelektualne społeczeństw i propagowanie debilizmów, niż "sfeminizowanie". Nie martwi Cię to,że właśnie to empatia zamiera w ludziach i liczy się tylko kto ma "ajfona" czy inne bajery? Owszem film był bardzo hmm kobiecy,ale co w tym złego? Patrzysz na "zachodnie społeczeństwa" aa w naszym ogródku rośnie upośledzone emocjonalnie społeczeństwo.

Przeemek

No jasne, wszystkiemu winne feministki i empatyczni faceci. Jak masz zgrywać intelektualistę, to mocniej się wysil, bo używanie argumentum ad poprawnoscium jest już nudne. Przytoczone tutaj pewnie dla poklasku 'Struggle...', obejrzyj sobie tak czy siak, to się nie wyklucza. Bez odbioru

ocenił(a) film na 8
Przeemek

Pseudomądrala

ocenił(a) film na 8
Przeemek

Przemek, ja się ostatnio bardzo staram mieć w sercu miłość do ludzi, nie łajać, nie krytykować bez potrzeby, nie denerwować się. Ale jak czytam takie wypowiedzi, jak sobie uświadamiam, że muszę z takimi ludźmi jak ty dzielić świat, dzielić rzeczywistość, że ty masz nieograniczony dostęp do głosowania, do puli genetycznej, w ogóle do wywierania jakiegokolwiek wpływu na cokolwiek... blady strach na mnie opada, mówię ci, blady kurvva strach.

ocenił(a) film na 3
Przeemek

Jeb.. sufrazystki! Doslownie o ile pachy i nogi ogolily ! Pozdrawiam gillette

ocenił(a) film na 8
Przeemek

Mnie nie nudził, wręcz przeciwnie - dawno już nie oglądałem filmu z takim zainteresowaniem.
Dalej: oczekujesz logiki po takim filmie? Przecież już sam główny wątek jest tak nadprzyrodzony, że niemożliwy, więc w czym problem? Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy oglądają sci-fi albo horrory i marudzą na brak logiki...
Co do reszty komentarza, to nawet nie będę się odnosić, bo nie wiem o co Ci chodzi i nie rozumiem po co dorabiasz jakieś dziwne ideologie do filmu - czegoś, co powstało ku rozrywce i tyle.
Jedynie mogę się zgodzić, że szkoda, że nie doczekaliśmy się żadnych wyjaśnień ale z drugiej strony mogłyby wyjść głupkowato, to może lepiej że ich wcale nie było.

ocenił(a) film na 8
Przeemek

Polecam serdecznie również "DZIEŃ TRYFIDÓW":
https://www.filmweb.pl/film/Dzie%C5%84+Tryfid%C3%B3w-1962-32568

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones