PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726369}

Nie otwieraj oczu

Bird Box
6,3 122 162
oceny
6,3 10 1 122162
4,8 11
ocen krytyków
Nie otwieraj oczu
powrót do forum filmu Nie otwieraj oczu

Skoro ptaki ich ostrzegały, że TO się zbliża, to przecież nie musieli chodzić cały czas z opaskami na oczach, a i tak chodzili.

ocenił(a) film na 3
rfl2

Czytalam ksiazke ( genialna swoja droga! ). Ptaki wisialy w pudelku przed domem, mialy ostrzegac przed niebezpieczenstwem ze strony Stworow i ludzi. W ksiazce nigdzie nie jest zasugerowane ze stwory robily "efekty specjalne" jak w filmie, typu latajace liscie wiatry itp.. Mogly znajdowac sie wszedzie dookola I nie wydawac dzwiekow. Pod koniec ksiazki jest blizsze spotkanie Malorie ze Stworem ale cala ksiazka opiera sie na klaustrofobicznej niewiadomej. Malorie porownuje tez dom w ktorym mieszkaja do bird box. Sa w pulapce jak zamkniete w pudelku ptaki przed domem. POLECAM KSIAZKE! ODRADZAM FILM! :)

ocenił(a) film na 4
Iveneverbeensofar

Pewnie kiedyś przeczytam, na razie mam kilka innych książek na oku :) Co do posta, nie przeszkadzały mi unoszące się liście, chodziło mi o to, że nic w zasadzie nie wynikało z ostrzeżeń ptaków. W domach chodzili bez opasek, na zewnątrz z opaskami. Ptaki niczego tu nie zmieniały :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones