PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726369}

Nie otwieraj oczu

Bird Box
6,3 122 023
oceny
6,3 10 1 122023
4,8 11
ocen krytyków
Nie otwieraj oczu
powrót do forum filmu Nie otwieraj oczu

Scena na łódce

ocenił(a) film na 5

Dawno się tak nie uśmiałem. Chwila, w której bohaterka udaje, że bezstronnie wybiera osobę, która ma umrzeć to czysty, czarny humor.

Pyran

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Właśnie chodzi o to, że ona nie jest bezstronna, w końcu jedno jej dziecko jest jej własnym, a drugie jest dzieckiem tamtej co wyskoczyła przez okno. Dopiero kiedy musi dokonać wyboru które dziecko poświęcić, to zdaje sobie sprawę z tego że obydwoje dzieci kocha tak samo i nie potrafi poświęcić żadnego z nich, czyli de facto uznaje obydwoje dzieci za swoje własne. Co w tym śmiesznego?

ocenił(a) film na 5
xenonisbad

Śmieszne jest to, jak krzyczy, że to ONA musi wybrać, bo wiadomo kogo by wybrała. Jak dla mnie to czarny humor.

Pyran

no wiadomo, ale przecież nie może tego powiedzieć tym dzieciom

ocenił(a) film na 5
veedo

Dlatego to jest takie śmieszne.

ocenił(a) film na 6
Pyran

serio? tylko tyle na temat filmu? to było takie śmieszne i najbardziej absurdalne? wow.

ocenił(a) film na 8
Pyran

Może za głupi jesteś?

ocenił(a) film na 5
luki138

Twój komentarz ma się tak do postu, jak Smarzowski do Uwe Bolla.

ocenił(a) film na 1
Pyran

Dobre !!!

ocenił(a) film na 5
Pyran

bezstronnie? mi się wydawało jak by cały czasz chciała poświecić dziewczynkę a dopiero na koniec się rozmyśliła

ocenił(a) film na 6
aisu

Wybrała śmierć całej trójki paradoksalnie, film byłby o niebo lepszy gdyby zamiast wymyślonych zjawo-oczojebów ukazywały się postacie z koszmarów które w twojej wyobraźni by atakowały. Na koniec wyjaśnienie że zabijało sie niewninnych. Chyba któryś z epizodów "Czarne lustro" miał podobny klimat.

ocenił(a) film na 6
Pyran

Najgorsza scena to jak biegnie, biegnie po tym lesie i nawet w drzewo nie uderzy tylko o jakies konary sie potyka na ścieżkach. Końcówka niestety beznadziejna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones