PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726369}

Nie otwieraj oczu

Bird Box
6,3 122 023
oceny
6,3 10 1 122023
4,8 11
ocen krytyków
Nie otwieraj oczu
powrót do forum filmu Nie otwieraj oczu

... zatem, czy ktoś odpowie mi na pytanie JAK to możliwe - zwłaszcza po przygodzie na bystrzach - że te trzy papużki im przeżyły w tym niezniszczalnym, niezatapialnym, magicznym pudełku po butach?

ocenił(a) film na 7
wayche90

Bo to nie pudełko było magiczne, tylko same papugi ;)

wayche90

Halo, przecież owe pudełko jest w tytule filmu, więc nie może sobie ot tak zatonąć, do jasnej cholery!

wayche90

No, tym bardziej że papugi mają tak słabą psychikę, że nawet podczas zwykłego transportu mogą zejść na zawał.

ocenił(a) film na 5
wayche90

papugi czytały scenariusz, wiedziały że mają przeżyć.

ocenił(a) film na 6
wayche90

No też się z tego uśmiałem, ale zasadnicze pytanie jest inne. *SPOILER* *SPOILER* *SPOILER* Skoro te wiry na rzece miały jakieś 200-300 metrów długości, a zaraz za nimi dało się słyszeć śpiew ptaków oznaczający cel podróży, to jaki był sens w ogóle ładować się w te wiry? Nie lepiej było wysiąść przed nimi z łodzi i podejść na piechotkę, co i tak musieli uczynić, do celu? :D No ale wiadomo, emocji byłoby w filmie mniej.

ocenił(a) film na 7
GerwazyPompka

Akurat nie wiem jak było tutaj, ale uwierz mi, że 200-300m rzeką to może być czasami parę kilometrów lądem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones