PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623013}

Nie przeżyje nikt

No One Lives
5,8 7 210
ocen
5,8 10 1 7210
6,0 4
oceny krytyków
Nie przeżyje nikt
powrót do forum filmu Nie przeżyje nikt

Jest moc

ocenił(a) film na 9

Zwrot akcji, gdzie Evans okazuję się świrem większym od bandytów, którzy go porwali. Jest po
prostu świetny, mam nadzieje, że będzie druga część :)

ocenił(a) film na 9
Robert831231

Jest moc spojlera... a zaraz, to było zespojlerowane w trailerze :).

ocenił(a) film na 9
oxymetazolini

W trailerze wyglądało to jakby mu zabili kobietę, którą kocha i za to ich zaczął wybijać.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

https://www.youtube.com/watch?v=Z4HxhzBG0ag - Ten akurat spojleruje praktycznie cały film :P

ocenił(a) film na 9
oxymetazolini

To się cieszę, że widziałem ten na filmwebie :)

ocenił(a) film na 8
Robert831231

Potwierdzam, film świetny.

ocenił(a) film na 4
Robert831231

Nie moc, tylko mocz :) Film jest raczej słaby, co najwyżej średni. Brakuje mu przede wszystkim sensu!

ocenił(a) film na 9
astat_2

No tak, gdyż po filmie o seryjnym mordercy należy się spodziewać takiego samego sensu jak np w "Dwunastu gniewnych ludziach"

ocenił(a) film na 4
Robert831231

Sugerujesz, że filmy o seryjnych mordercach z założenia cechuje totalny brak sensu? :)

ocenił(a) film na 9
astat_2

Sugeruje,. że sam tytuł wskazuje na typowy slasher. A sam film posiada kilka fajnych zwrotów akcjii. Ale dobra co Cie tak gryzło, że oceniłeś go na 4 a nie np na 6?

ocenił(a) film na 4
Robert831231

6 to film "niezły", natomiast 4 to "ujdzie". Dla mnie to znacząca różnica. Do niezłego filmu kiedyś chętnie wrócę, do takiego, który ledwie "ujdzie", na pewno nie. NOL należy do tej drugiej grupy.

Zresztą moja ocena jest znacznie bliższa średniej na filmwebie i na IMDB niż Twoja. To raczej Ty powinieneś wyjaśnić, dlaczego cenisz ten film znacznie wyżej, niż większość ludzkości :)

ocenił(a) film na 9
astat_2

Ok
1 Odwrócenie typowego schematu "grupa niewinnych młodych ludzi ucieka przed seryjnym mordercą" lub "zabili mi kobietę, teraz ich znajdę wytropię i wymorduję".
2 Luke Evans jako morderca, nie jest typowym tępym seryjniakiem biegającym z maczetą w piątek 13 (lub sobotę 14) jest diaboliczny. Doskonale widać to np w scenie gdy ta młoda dziewczyna pyta go "dlaczego to robisz?" a on odpowiada "utrzymuje mnie to w formie". Brak motywu zawszę jest straszny (przynajmniej dla mnie).
3 Za scenę ze wszytym nadajnikiem, byłem pewny że jest w aucie Poza tym chyba pierwszy raz wyjaśnioną skąd koleś zawszę wie gdzie przed nim spierniczają. Zawszę biegają przez 10 min. a koleś ich znajduję i zabija.
4 Sceny śmierci pomysłowe i okrutne zwłaszcza ta gdzie przerobił kolesia na worek z mięsem.
itd. Dla mnie film przynajmniej na 7 w swojej kategorii, ale jako, że dawno żaden film tego typu mnie niczym ciekawym nie zaskoczył, dałem 9 :)

ocenił(a) film na 6
Robert831231

ona sama się zabiła... i to jest dla mnie bez sensu

ocenił(a) film na 7
pklo01

zabija sie bo tez jest osoba ktora porwał i ktora sie w nim zakochała widac w jednym ujeciu ze ma taka sama blizne po nadajniku co ta blondi z bagaja a robi to bo ma juz dosyc uciekania i wogóle albo ustepóje miejsca tej blondi

astat_2

Lepiej brzmiałoby na "FILMWEBIE" ocena 4 - zamiast "ujdzie" zastąpić "słowem "przeciętny".

ocenił(a) film na 4
Tomik_4

Dyć to to samo! Przeciętny film to taki, który ujdzie (o ile nie ma się nic ciekawszego do roboty).

ocenił(a) film na 9
Robert831231

akcji"

ocenił(a) film na 7
Robert831231

zdecydowanie pozytywne zaskoczenie. Evans rewelka.

ocenił(a) film na 10
Robert831231

Też od razu zastanawiałem się czy będzie kontynuacja. Mam nadzieję, że tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones