PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874728}

Nie zabijaj mnie

Non mi uccidere
3,4 1 699
ocen
3,4 10 1 1699
Nie zabijaj mnie
powrót do forum filmu Nie zabijaj mnie

Fabuła kuleje, dialogi w sumie też, ale film ma świetny klimat i dobrze dobraną muzykę. Jestem zdecydowanie na tak i liczę na kontynuację. Podoba mi się brak podziału na postaci jednoznacznie czarne i białe, fajny wątek miłości i lojalności. Bardzo podoba mi się sposób ukazania metamorfozy głównej bohaterki. Naprawdę ciekawy film "rekreacyjno-rozrywkowy". Może nie jest to wielka sztuka, ale wart jest obejrzenia.

użytkownik usunięty
spiewrosomaka

Myślę, że jest potencjał na kontynuację.

ocenił(a) film na 3
spiewrosomaka

Byle straszak amerykański ma lepszy klimat, tutaj zdjęcia standardowe są, scenografia bez szału, a przede wszystkim mega dłużyzny w ujęciach, które usypiają. Nie chodzi o to by co chwilę był jump scare, ale za długie ujęcie równie skutecznie rozładowuje napięcie.
No i ta główna bohaterka szlajająca się bez ładu i składu, a i charakterologicznie jak żyła to też skrajnie głupia była.

ocenił(a) film na 3
RipRoy

Zgadzam się, film wyjątkowo słaby - niby nie jest zły, ale za to brakuje mu czegokolwiek, co mogłoby przyciągnąć i zatrzymać uwagę widza.

ocenił(a) film na 2
Sol89

Rzadko udzielam się na forum. Na ogół czytam, ale ten film jest tak słaby, ze postanowiłam napisać.
Jak już wyżej napisane główna bohaterka nie wiedzieć po co szlaja się po mieście, łazi po lesie, niby nie chce zwracać na siebie uwagi, więc idzie do klubu. 
Dialogi, których prawie nie ma sa tragiczne i mało wnoszą. Gra aktorska nie dość, ze w ogóle nie przekonująca to reakcje postaci i ich zachowania są nielogiczne i malowiarygodne. Dziury w scenariuszu....
Profesjonalna sekta, która od setek lat zabija nadumarłych, a wcześniej czarownice, a nie potrafili sobie poradzić z zombie świeżutkie.  Z reszta w filmie nic nie miało to stowarzyszenie z profesjonalizmu.
Sama fabuła też bardzo słaba, żadnych szczegółów układu między Robinem a "sektą". 
Motyw, ze nie da się ich zabić tylko trzeba zagłodzić nieprzekonujacy. Byłoby ok gdyby było jak w The walking dead.
Nie pociągnięty wątek matki, żadnego dialogu między rodzicami, chłopak który podcial sobie gardlo.
Za wiele już I tak napisałem na temat tego filmu. MASAKRA

ocenił(a) film na 3
spiewrosomaka

sprawiedliwie niska ocena, zabieralem sie za ten film z miesiac, czytalem komentarze, sprawdzalem czy ocena rosnie, czytalem recenzje, w koncu mysle.. obejrze.. 44 min tyle dalem rade .. tragedia umyslowa, intelektualna, filmowa.. nie chce wiedziec jak sie konczy nawet, 3 tylko dlatego ze pomidory zabijajace ludzi, zywe opony czy tornada z rekinami sa jednak gorsze..

ocenił(a) film na 2
Seba24

Seba24 pod koniec filmu chciałam dać 4, a po końcówce zmieniłam oponę na 2. Myślę, że Twojej oceny końcówka by napewno nie podciągnęła...

ocenił(a) film na 2
Seba24

opona jest o wiele lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones