PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 590
ocen
7,8 10 1 50590
8,1 19
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

swietny film, jednakze mimo tego remake jest znacznie lepszy. musze przyznac, ze nie 10,
poniewaz brakowalo mi tu scen z nowoczesnej odslony. aczkolwiek nie czytalem
oryginalu, a wiem ze to jest adaptacja. no i niestety nie pasowal mi tu malcovich, ale
polecam!

emu_

"szkoły uwodzenia" nie oglądałam, więc nie mogę się się w tej kwestii wypowiedzieć, książkę czytałam i polecam.
jeżeli chodzi o Malcovicha to moim zdaniem był genialny, wielki, wybitny, zachwycający, rewelacyjny i zjawiskowy!;)

ocenił(a) film na 10
emu_

"szkoła uwodzenia" w porównianiu z "niebepiecznymi związkami" wypada naprawde żalośnie.

Olis_2

kwestia gustu, tak samo jak nowa wersja romeo i julii - zdania sa podzielone

ocenił(a) film na 9
emu_

Inną adaptacją, o której warto wspomnieć jest Valmont Miloša Formana. Nie osiągnął on jednak tak dużego powodzenia jak Niebezpieczne związki Stephena Frearsa. Przyczyną może być fakt, że oba filmy powstały i trafiły do kin niemal w tym samym momencie. Istotne jest również zwrócenie uwagi na to, że Forman miał inną koncepcję wykorzystania powieści Choderlosa de Laclos. Film nie jest wierną adaptacją książki, a jedynie luźno się na niej wzoruje.
POLECAM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones