PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 545
ocen
7,8 10 1 50545
8,1 18
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

.. ja myślę, że zaczęła tę grę, ponieważ kiedyś była kochanką Valmonta i naprawdę go kochała. wiedziała jednak jaka jest jego niestała natura i umyślnie chciała mu to pokazać właśnie przez tą grę. chciała mu pokazac jak niestałym jest człowiekiem, gotowym porzucic nawet ukochaną osobę. to valmont byl wiele bardziej podły niż ona.. ona chciała mu to tylko dobitnie pokazac... a on nawet na koniec dalej tego nie zrozumial tylko obwinil ją. przynjamniej z filmu tak to interpretuje, nie wiem jak to się ma do książki

ocenił(a) film na 9
neela96

Oni wszyscy byli na swój sposób zepsuci. Nie tylko ona była tą złą. Markiza i Velmont czuli swoją siłę jedynie wtedy, gdy mieli poczucie wyższości nad kimś innym i świadomość posiadania "haka" na kogoś. Okazało się, że jednak nie można tak bez końca. Myśląc, że ciągle są ponad sytuacją nie analizowali swoich prawdziwych uczuć i nie zadbali właściwie o relacje, na których powinni się oprzeć. W te klocki nie wygrywa sprytniejszy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones