PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 590
ocen
7,8 10 1 50590
8,1 19
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

Pomocy.!

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś wie gdzie można zobaczyć cały film online.? Na każdej stronce jest do 85 minut i koniec ! Zaczęłam oglądać tak dobry film, to muszę zobaczyć do końca ;(. Proszę pomóżcie.

DamonkaWampirka

ja również poszukuje 2 części online. Bez tego nawet nie ma co zaczynać przygody z całkiem niezłym pretendentem do miana "filmu tygodnia" ;-)

użytkownik usunięty
alexander090

kochani caly film macie do sciagniecia na d.a.r.m.o.w.e..f.i.l.m.y. .k.r..o.p.k.a. .e...u. .. wlasnie skonczylam go ogladac:) tylko jak sciagacie uwazajcie zeby nie sciagać poprzez pobieraczka :P tam jest taki myk, cos w stylu p;obierz szybciej czy cos takiego. ja zalozylam konto normalnie na tej stronce, (a nie na poberaczku) i normalnie sie wtedy ze stronki z serwów sciaga

ocenił(a) film na 10

Bardzo dziękuję ;*

ocenił(a) film na 10

A to jest za darmo.?

użytkownik usunięty
DamonkaWampirka

tak, na tej stronce tak, na pobieraczku jest platne, dlatego mowilam zeby dobrze zalozyc konto, bo mozna zle sie wpakowac

użytkownik usunięty

najlepiej zanim wejdziesz w konkretny film, wejdz na strone glowna stronki po prostu i tam masz rejestracja, jak zalozysz to konto to potem wpisujesz swoje loginy

użytkownik usunięty

a jak masz film wyswietlony na glownej, to klikasz Download a nie Pobierz szybciej, jak juz strona sie wlączy, to klikasz nie text "pobierz bez limitu" lub ";pobierz film w calosci" tylko kopiujesz podane linki, wrzucasz do przegladarki i tam odpalają sie pliki na serwerach, linki wyswietlają sie dopiero jak jestes zalogowana na swoim koncie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones