PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1017}

Niebezpieczne związki

Dangerous Liaisons
7,8 50 588
ocen
7,8 10 1 50588
8,1 18
ocen krytyków
Niebezpieczne związki
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki

Leci na tvn7 jako hit tygodnia. Warto obejrzec naprawde dobry film z z mistrzowska obsada, ktora zagrala swietnie: Michelle Pfeiffer, John Malkovich i Gelnn Close.

luksejg

właśnie obejrzałam i zastanawia mnie jedna rzecz - czy markiza de Merteuil była naprawdę zakochana w Valmoncie czy to tylko gra z jej strony? w wielu scenach, zwłaszcza tych po jego wyznaniach co do hrabiny de Tourvel, widziałam w oczach markizy właśnie to uczucie, na co dzień skrywane za maską wyrachowania i obłudy. kochała go czy nie?
ogólnie film znakomity, ukazuje przede wszystkim jak niebezpieczną sprawą jest igranie z czyimiś uczuciami. Malkovich i Pfeiffer byli rewelacyjni moim zdaniem.

ocenił(a) film na 10
skrzacik

Markiza de Merteuil kochała tylko siebie i nikogo więcej.
Rzeczywiście była zazdrosna o viceharbiego Valmonta, gdy ten zakochał się w prezydentowej de Tourvel. Ale ta zazdrość wynikała nie z tego, że ona go kochała, lecz tylko z tego, że on ośmielił się zakochać w innej osobie niż ona - markiza. Duma markizy nie mogła czegoś takiego znieść.

luksejg

Na prawdę warto obejrzeć, Glenn Colse i John Malkovich byli wyśmienici w swoich rolach, ale muszę przyznać, że książka mi się bardziej podobała, lepiej ukazywała misterne intrygi, a w filmie wszystko działo się strasznie szybko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones