PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385918}

Niebezpieczny przeciwnik

Playing Dangerous
4,8 20
ocen
4,8 10 1 20

Niebezpieczny przeciwnik
powrót do forum filmu Niebezpieczny przeciwnik

normalnie ale jak to kiedyś ktoś powiedział "wyziew z dupy normalnie szok" gorszego shitu to ja jeszcze na filmwebie nie oceniałem oglądałem ten film w tv puścili go późną porą a to bajka jakich mało zero składu i ładu normalnie jak bym oglądał jakąś parodie " home alone " ośmiolatek robi rozpierduche i przy tym zabija lepiej niż laleczka chucky tylko że bandyci nie są śmieszni jak Pesci ale żałośni oczywiście wiadomo jak to sie kończy i te sceny na końcu kiedy on idzie z pistoletem na wodę to poprostu kpina i oczywiście koleś sie podpala a dzieciakowi nic nie jest nie polecam nikomu nie oglądać takich gówien widać ze ten film bardzo wpłynął na kariere tych ludzi bo nawet więcej ról nie dostali co za gówno aż żal komentarzy pisać ale przestrzegam was przed tym filmem

ocenił(a) film na 10
Mati_cmg

Zachowujesz sie jak słuchacz Disco Polo świerzo po wysłuchaniu koncertu Chopina.
Przymierzając sie do oglądania filmu trzeba odpowiednio się nastawić. Idąc Twoim tokiem rozumowania "Kevin sam w Domu" jest jeszcze gorszym "wyziewem z dupy". Bo jak to możliwe żeby "taki dzieciak robił takie rzeczy". Powiedz to jednak Polsatowi, który emituje ten film corocznie i rzeszy fanów, którzy za każdym razem oglądają go jeszcze raz.

Moim zdaniem Twoja ocena jest nie tylko niewłaściwa, ale wręcz przekontrastowiona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones