PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687079}

Niebo istnieje... naprawdę

Heaven Is for Real
6,6 46 504
oceny
6,6 10 1 46504
Niebo istnieje... naprawdę
powrót do forum filmu Niebo istnieje... naprawdę
felek87

Baptyzm nie jest sluszja. Katolicyzm jest.

camakal

Wyznawca każdej religii jest przekonany, że to jego jest słuszna nie podejrzewając małego prawdopodobieństwa słuszności religii w której to akurat jemu dane było się wychować. Gdybyś urodził się w Indiach to wierzyłbyś w Krysznę, gdybyś urodził się w Iranie to wielbiłbyś Allaha, gdybyś urodził się w Szwecji w czasach Wikingów to pewnie wierzyłbyś w Odyna i Thora a w Starożytnej Grecji to wierzyłbyś w Zeusa. Najważniejsze to podejść z obiektywizmem do wszystkich religii i systemów filozoficznych i samemu odkryć co jest prawdą. Ale niestety większość boi się nawet w myślach zakwestionować doktryny zaszczepione im od dziecka będąc przekonanym, że grozi to wiecznym potępieniem.

felek87

Obiektywnie stwierdzam, że Katolicyzm jest jedyną religią. Reszta to zabobony i urojenia jakichś Lutrów czy innych Smithów.

camakal

hmmmm
jestem od wileu lat baptystką i nigdy nie usłyszałam w naszym kościele, że jesteśmy jedyną słuszną religią i nikogo do tego nie przekonujemy. Natomiast prawdą jest, że mówimy, ze jedyną droga do Boga jest Jego Jedyny Syn, Jezus Chrystus.

Natalia2015

Ja też nie usłyszałem w kościele, że Katolicyzm jest jedyną religią. Ja stwierdzam ten fakt.

camakal

a masz chociaż jakieś pojęcie o innych religiach ? Czy przyjąłeś taką hipotezę za pewniak -> "tak jest... bo tak mowie i koniec kropka"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones