PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459939}
5,9 126
ocen
5,9 10 1 126
Niech żyją Indie
powrót do forum filmu Niech żyją Indie

Mądry i wartościowy.

ocenił(a) film na 8

I dlatego warto go obejrzeć. Filmów propagujących dobro nigdy za wiele, a ten jest jednym z mądrzejszych jakie oglądałam (jeśli chodzi o filmy bollywood). Było kilka niedociągnięć ale i tak całkiem dobrze został zrobiony. Salman grał dobrze i naprawdę mi się podobał, a im dłużej film trwał to coraz lepsza i bardziej przekonująca była jego gra. I nawet zupełnie dobrze tańczył. Chociaż najlepszą tancerką była tutaj Daisy Shah. Denerwująco działał na mnie tylko ten mały chłopak, siostrzeniec Jaia. Film polecam, bo zasada aby zamiast podziękować pomóc trzem osobom i poprosić aby one pomogły kolejnym trzem jest piękną zasadą, całkowicie zgodną z moimi poglądami na to jak ludzie powinni postępować. Jaki piękny byłby świat gdyby wszyscy się nią kierowali... Końcówka filmu wzruszająca. Jednak warto być dobrym i pomagać, bo nigdy nie wiemy kiedy ci którym kiedyś pomogliśmy staną na naszej drodze i będą mieli okazję pomóc nam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones