PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6997}

Niedźwiedź i laleczka

L'Ours et la poupée
6,5 112
ocen
6,5 10 1 112
Niedźwiedź i laleczka
powrót do forum filmu Niedźwiedź i laleczka

'Niedźwiedź i laleczka' to najlepsza komedia Boskiej Bardotki!

Uroczy, zabawny film. Prawdziwa komediowa perełka, pełna ciepłego lekkiego humoru.

'Niedźwiedź i laleczka' to obok filmów takich jak
'Prawda' (1960)
'Na wypadek nieszczęścia' (1957)
'Bulwar rumu' (1970)
i 'Viva Maria!' (1965)
jeden z najlepszych filmów B.B. i domaga się NATYCHMIASTOWEGO wydania na DVD!


bardotek69

Szczeznę, zemrę, ale filmów Bardotki na DVD się nie doczekam!

Dlaczego, pytam, DLACZEGO?!?

ocenił(a) film na 7
bardotek69

Póki co, dostępne są polskie napisy do tego filmu (np. gryzoń mario_n).

mario_n66

Ale przetlumaczone poprawnie czy przez tlumacza internetowego???

ocenił(a) film na 7
bardotek69

Tak samo jak napisy do "En cas de malheur" i do "La Verite" (umieszczone tamże), czyli z całą starannością. Zapraszam do odwiedzin i pobrania samych napisów w celu zweryfikowania :)
Pozdrawiam

mario_n66

Nie no, jestes niesamowity, czy Ty naprawde tlumaczysz wszystkie te filmy o ktore poprosilem!?!?

Teraz co, 'Bulwar rumu' i 'Babette idzie na wojne' ;) ?

A jaka wersje tego 'Niedzwiedzia i laleczki' masz? Ja mam jedna z DVD amerykanskiego, jakis wstretny czarno-bialy trzeszczacy pirat z chamskim amerykanskim dubbingiem, a drugi to jakas wyblakla wersja kolorowa, a ponoc sam film zostal nagrany w pieknych kolorach i mial swietne zdjecia! Czy masz taka dobra wersje wlasnie?

bardotek69

Gdybyś chciał zrobić napisy do innych filmów Bardotki to proszę także o "Kobietę i pajaca" oraz "Światło w twarz" i "Przyszłe gwiazdy", jako że do tych filmów nie ma nawet angielskiego tłumaczenia;-/.

bardotek69

Głupstwa plotę, "Babette" już jest!!!

bardotek69

Wlasnie jestem po seansie przypominajacym. Film sie nieco zestarzal, co nie zmienia faktu, ze jest przyjemna, lekka, francuska komedyjka. Polecam wielbicielom gatunku i Boskiej BeBe;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones