PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98476}

Niedokończone życie

An Unfinished Life
6,8 12 336
ocen
6,8 10 1 12336
Niedokończone życie
powrót do forum filmu Niedokończone życie

podobne, gdzie zycie toczy sie na wsi/farmie? mimo ze pochodze z miasta ciagnie mnie do
takiego zycia, wsrod natury dlatego tez uwielbiam takie kino

ocenił(a) film na 5
oladt

Serial Jericho toczy się w małym miasteczku i na farmie... Ale to serial, a nie film.

ocenił(a) film na 8
oladt

Jeśli nie widziałaś to koniecznie "Smażone zielone pomidory", "Prosta historia", może się spodoba "Malowany dom" albo "Dom dusz". Jest tego całkiem sporo.

ocenił(a) film na 9
walker_fw

dzieki na pewno obejrze wasze propozycje :)

ocenił(a) film na 7
oladt

Urwisy z doliny młynów, Janka, Chłopi, Nad Niemnem, Boża Podszewka, Ogród, Myszy i Ludzie, Pokłosie, oraz wszystkie horrory, których opis zaczyna się tak: "Młode małżeństwo przeprowadza się do starego domu na prowincji - wkrótce okazuje się że dom skrywa straszną tajemnicę" Pozdro

ocenił(a) film na 9
oladt

Polecam wieczorne słońce

oladt

Skąd ja to znam. Od dziecka mieszkałem pod miastem, ale często też jeździłem na wieś, gdzie całe dnie spędzałem w lasach, albo w sadach. Mam dokładnie takie same odczucia, dlatego przeprowadziłem się ... daleko, do miejsca z pocztówek. I wiesz co? Mieszkam ostatecznie 20km od stolicy tego kraju, bo gdybym mieszkał na wsi, albo w pięknym miejscu, to bym nie nalazł dobrej pracy i bym nie miał na utrzymanie tak godnego dobytku. No chyba że jesteś pisarzem, artystą, biznesmenem, przewodniczącym rady nadzorczej, to co innego, wtedy możesz sobie rąbać drewienka przed swoją chatką i udawać górala. Albo rasowym farmerem, to co innego, ale mieszczuchy do takiej roboty się nie nadają, to ciężka praca i nie zawsze pachnie konwaliami.
Zawsze marzymy o tym, czego nie mamy.

Polecam też RZEKA z Melem Gibsonem, oraz TYSIĄC AKRÓW, ale przede wszystkim DZIECI Z BULLERBYN - to podstawa. =)
DOLORES CLAIBORNE też powinien się spodobać, małomiasteczkowy klimat na podstawie St. Kinga.
Zaś prawdziwie dziki klimat znajdziesz w pięknym filmie z Redfordem JEREMIAH JOHNSON. Jeśli po tym filmie nie pobiegniesz do lasu, albo w góry, to pozostają Ci już tylko marzenia. Pozdr.

ocenił(a) film na 8
AmonGoeth

Masz trochę racji. Chociaż teraz na wioskach więcej bogaczy jak w miastach. Sąsiad do sąsiada się dopasowuje. Audi R8 to podstawa :) maszyny za miliony zł, to samo domy. Dużo w tym maczała palce Unia.
Dziś bez dobrego auta którym się dojedzie do miasta po zakupy, bez jakiejś dochodowej produkcji lub bez pokażnego konta w banku życie na wsi to męka. Nawet w filmie było powiedziane, że sprzedał bydło by zatrzymać dom.
Rąbać drewienka i budzić się koło lasu można na jakiejś daczy pod miastem :)

ocenił(a) film na 8
oladt

seriale hell on wheels, deadwood. z filmów może Flicka?

oladt

Polecam 'Magiczne Lato' - także z Morganem Freemanem :
http://www.filmweb.pl/film/Magiczne+lato-2012-651356

ocenił(a) film na 9
Shui

właśnie skonczylam oglądać, bardzo mi sie spodobał. dzieki wielkie, ten film byl idealny na zakonczenie tego ciezkiego dnia :)

oladt

Cieszę się, serdecznie pozdrawiam : )

oladt

"Zaklinacz koni", Również z Redfordem :)

ocenił(a) film na 6
oladt

Prosta historia Lyncha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones