PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013226}

Nieludzcy

Unhuman
4,1 344
oceny
4,1 10 1 344
Nieludzcy
powrót do forum filmu Nieludzcy

No niezwykłe!

ocenił(a) film na 8

Ludzie ocenili na 3,5 a dla mnie 8! Fajnie zagrany (co bardzo ważne), fabułka też niczego - może i się tam z czymś kojarzy, ale bez przesady - parę niespodzianek jest. Do tego bardzo fajna główna bohaterka i w ogóle świetnie się bawiłem - uwielbiam taki horror połączony z komedią ale niezbyt dosłowną.
Ale cóż. Koledzy i koleżanki z filmwebu wysoko oceniają takie produkcje jak Titanic, którym ja dałbym -10 gdyby to było możliwe.

ocenił(a) film na 7
fiba

Mam podobnie wszystko było na tak wyszedł taki horror melodramat na końcu jedynie co mogło przeszkadzać to te niektóre sceny w zwolnionym tempie za dużo ich było :D

fiba

"fabułka niczego sobie" - dawno nie widziałem tak durnego zwrotu akcji :)
Titanicowi dałbyś minus 10 :) :) :)
O filmach to nie ma sensu z tobą dyskutować...

ocenił(a) film na 6
fiba


Mówiac że dałbyś Titanicowi -10 pokazujesz tylko jakim ignorantem jesteś. Też nie jestem fanem tego filmu i generalnie ckliwych do mdłości romansów, ale oceniając film nię mogę pominąc rozmachu , dobrych zdjęć, przyzwoitej gry aktorów. Dla mnie 6 na 10, mimo że Titanic absolutnie nie jest filmem skierowanym do mnie.
A co do Unhuman. Fajne filmidło do obejrzenia na raz. Zasłużone sześć gwiazdek.

lornemalwo

Pięknie napisane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones