PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586390}

Niemożliwe

Lo imposible
7,4 158 609
ocen
7,4 10 1 158609
6,5 16
ocen krytyków
Niemożliwe
powrót do forum filmu Niemożliwe

...

ocenił(a) film na 10

Trochę mnie dziwi ten jad i negatywne komentarze. Ja nie potrafię się w ten sposób o tym
filmie wypowiedzieć, bo od ok 20 minuty do końca nie przestawałam płakać ani na chwilę.
Któryś raz mnie zaskakuje porażająca bezrefleksyjność i niewrażliwość widzów. Nie ukrywam,
że to smuci dodatkowo. Zamiast z takiej historii i z takiego filmu wyciągać wnioski, przeżyć tą
opowieść... sama nie wiem, nie głupio wam zwracać w tak krytyczny sposób uwagę na grę
aktorską czy efekty (które nota bene są po mojemu rewelacyjne), przy tej treści i przekazie?
Wszystko jest wyważone, forma współgra z treścią, nie wyobrażam sobie, że można by
jakkolwiek inaczej ująć tę opowieść. Przydało by się trochę mniej krytycyzmu i więcej pokory.

smoczur

BINGO...! Trafione w dziesiątkę.Tak zdecydowanie "mniej krytycyzmu i więcej pokory" Jak i takiej ludzkiej wrażliwości...to oczywiście też ważne.Teraz Czekamy aż Nas tu zaraz zjadą i suchej nitki nie zostawią;)) hehe.............

pery1

Przeżywać samą historię bez zwracania na grę aktorów, efekty czy scenografię można czytając książkę. Film ma kilka płaszczyzn poza treścią, jak bardzo nie byłaby wstrząsająca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones