PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586390}

Niemożliwe

Lo imposible
7,4 158 541
ocen
7,4 10 1 158541
6,5 16
ocen krytyków
Niemożliwe
powrót do forum filmu Niemożliwe

Generalnie nie lubię filmów katastrofalnych (sic!) ale tu urzekły mnie zdjęcia. Za same zdjęcia należy się co najmniej ocena 3 i taką wystawiam.

ocenił(a) film na 6
mizak81

Myślałem że twórcy pokażą więcej ujęć tsunami, więcej walki z wodą i walki o przeżycie. Można było pokazać jak morze się cofie , zwierzęta uciekają i tą potworną ciszę przed samym atakiem fal tsunami. Tego mi w filmie zabrakło. Natomiast gra dzieciaków to rwelacja. Pierwszy raz dałem młodym aktorom noty większe niż dorosłym aktorom. :)

ocenił(a) film na 4
mizak81

Zgadzam się, film zasługuje tylko na pozytywną ocenę za zdjęcia. Poza tym odrealniony, przepełniony tanim sentymentalizmem, nudny i naciągany. Kompletnie mnie nie wzruszył. Warto jedynie o nim zapomnieć.

majkalipcowa

Ja nie dotrwałem do końca (co zdarza mi się bardzo żadko). Nudny tak, że NIEMOŻLIWE. Ale zdjęcia faktycznie dobre.

urdi

Może słownik ortograficzny cię bardziej zaciekawi.

bartoszcyc8

Jesteś tylko debilem z internetu, daj sobie spokój z poprawianiem innych jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia.

urdi

Nazywasz debilem każdego, kto jest mądrzejszy od ciebie? To musisz mieć ciężkie życie. Debil to ktoś, kto nie potrafi pisać po polsku, a w tym wypadku jesteś to ty.

bartoszcyc8

Dla ciebie jedyną mądrością jest umiejętność poprawnego pisania po polsku. Według mnie jeśli ktoś rejestruje się na filmwebie powinien przede wszystkim mieć pojęcie o filmach, którego Ty nie masz. Oglądasz przede wszystkim horrory i amerykańskie block bustery, które oceniasz wysoko. W życiu prawdopodobnie nie widziałeś ani jednego ambitnego filmu, a nawet gdybyś widział, nie umiałbyś go docenić. Cieszę się że znasz się na języku polskim ale wolałbym żebyś znał się na kinie.
Z resztą o czym tu rozmawiać, pewnie jesteś 15-letnim miłośnikiem gier komputerowych przesiadującym przed komputerem cały dzień oglądając szmiry. Dla ciebie jedyne ambitne zadanie to poprawianie obcych w internecie. Każdy to potrafi. Adekwatnie ocenić film - już nie każdy.
Pozdrawiam.

urdi

Jeśli ktoś rejestruje się na filmwebie powinien potrafić szanować opinie i gusta innych. Ty krytykując moje oceny właśnie pokazałeś, że jesteś niedojrzały, aby tu przebywać. Wiesz co? Ambitniejsze jest poprawianie w internecie zamiast krytykowania tego co ktoś lubi oglądać. Jakbyś nie wiedział, to zasady języka polskiego obowiązują wszędzie, także w internecie. Każdy to potrafi? Nie sądzę, a ty w szczególności nie. Ortografię można oceniać, ponieważ jej zasady w porównaniu do oceniania filmów są ustalone. I nie, nie jestem 15-latkiem. Wiesz kto tak pisze? Cwaniaczek, który niedawno przekroczył ten próg wieku i myśli, że jest lepszy. Założę się, że jesteś właśnie takim cwaniaczkiem.

bartoszcyc8

Rozwaliłeś mnie. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones