PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586390}

Niemożliwe

Lo imposible
7,4 158 599
ocen
7,4 10 1 158599
6,5 16
ocen krytyków
Niemożliwe
powrót do forum filmu Niemożliwe

Tak nazywam filmy zwane katastroficznymi i z reguły się nie mylę, w tym wypadku tez nie.

ocenił(a) film na 9
mizak81

Kolejny katastrofalny gimbotroll chce zostać filmowym recenzentem..

ocenił(a) film na 3
HRA

Po prostu wyrażam swoje zdanie. Chyba Cię nie obraziłem a ty usiłowałaś mnie obrazić. Na szczęście jestem ponad to.

ocenił(a) film na 9
mizak81

No niemożliwe. Fajnie, że masz swoie zdanie, i że potrafisz je wyrazić, i że jesteś ponad to. Jak ja mógłbym obrazić takiego fajnego chłopaka.

ocenił(a) film na 3
HRA

Próbować zawsze można.

ocenił(a) film na 3
HRA

A tak na marginesie do nie chodziłem do gimnazjum (za moich czasów po prostu nie istniały).

mizak81

Skoro są katastrofalne to pewnie nawet ich nie oglądasz, nonsensem jest oglądanie gatunków których się nie lubi. Więc zapewne z góry oceniasz wszystkie takie filmy na 1. Wyrażasz swoje zdanie ale argumentów zero. O czymś to świadczy. Bez dalszego komentarza.

ocenił(a) film na 3
oxygen78

Oglądam dużo różnych gatunków. Czasami muszę ustąpić i siedzę i się meczę, tak jak przy tym filmie.

mizak81

Po prostu nie lubisz. Ja kiedys lubiłam, jak byłam młodsza. Ten film był mocny, chyba tez juz przestane ogladac ten gatunek, za duzo ludzkiego cierpienia.

ocenił(a) film na 3
mizak81

A ja się zgadzam. Patetyczny do bólu. Początek ciekawy... i za to 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones