PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586390}

Niemożliwe

Lo imposible
7,4 158 549
ocen
7,4 10 1 158549
6,5 16
ocen krytyków
Niemożliwe
powrót do forum filmu Niemożliwe

Nie zgadzam się z wami. Uważam że ten film był piękny i pouczający. Nie wzruszam się zbytnio przy filmach ale przy nim po prostu ryczałam ciągle. Scena gdy przyszło tsunami trzymała w napięciu. Film powinien być tak nakręcony że widz siedzący przed telewizorem lub w kinie zastanawia się z zapartym tchem co będzie dalej i ten film właśnie taki był. Scena gdy Lucas przed szpitalem zauważa braci a później ojca gdy wszyscy przytulają się i płaczą ze szczęścia była bezcenna… Jeśli ktoś nie umie docenić tak pięknego filmu to tylko współczuć. Ja kocham ten film

ocenił(a) film na 8
Kingaa_Lauraa

W sumie to było mniej więcej wiadomo co będzie dalej, ale mimo to dobrze się go oglądało. Duży plus za to, że to film na faktach, inaczej ciężko byłoby uwierzyć w to, że wśród tylu ofiar przeżyła cała rodzina.

ocenił(a) film na 9
darinho91

Nie był wcale taki bardzo przewidywalny bo gdy Lucas zauważył puste łóżko bez matki i się rozpłakał a pielegniarki przydzieliły go do " pokoju dla sierot tsunami" znaczyło to jedno że Matka nie żyje...a później okazało się jednak że żyje tylko była na operacji klatki piersiowej .Więc nie był tak do końca przewidywalny

ocenił(a) film na 8
Kingaa_Lauraa

Nie był przewidywalny. Ja w sumie do końca nie byłem pewien czy matka przeżyje drugą operację.
Film był na faktach autentycznych, ale wydaje mi się że film byłby jeszcze lepszy gdyby matka umarła po tej drugiej operacji,
wtedy dramatyzm filmu byłby większy. Film zostałby na dłużej w pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones