PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8105}

Niemoralna propozycja

Indecent Proposal
7,0 52 043
oceny
7,0 10 1 52043
6,0 9
ocen krytyków
Niemoralna propozycja
powrót do forum filmu Niemoralna propozycja

Dla mnie ten film jest beznadziejnie głupi... Ludzie wypowiadają się, że uczy nas życia... Jeżeli to prawda to dziękuję za takie lekcje. W skrócie według mnie ten film to przygody kretyna oddającego żonę staremu dziw..rzowi, któremu znudziły się drogie prostytutki oraz kobiety, która niby jest zakochana w Davidzie, ale gdy ktoś pomachał jej pieniędzmi przed twarzą to już o nim zapomina... A ta końcówka, w której ona wraca do niego i wszystko jest ok to już całkiem porażka... Nie wiem jak inni ale ja nie chciałbym już takiej kobiety, bo co może się stać, jeśli w przyszłości pokaże się inny bogaty frajer? Też odejdzie od niego i będzie się pławić w luksusach, a on będzie ją błagał jak pies żeby do niego wróciła? Biorąc pod uwagę te czynniki to ten film jest według mnie jest całkowicie nieprawdopodobny. Do gry aktorskiej nie mam zastrzeżeń, chociaż Harrelson raczej się popisał. Ogólnie film w miarę dobry ale strasznie mnie wkurzający... Nie pasuje mi więc przepraszam za brak obiektywizmu... moja ocena taka jak w tytule... 2/10.

ocenił(a) film na 5
Imperior

Witam, Koledzy film kiepski ale z racji tego że w tamtych czasach nic lepszego nie było to wszyscy podbijają - zwłaszcza że kojarzy się epoką z VHS. Tak naprawdę film z dobrą obsadą za dużą kasę ale coś po drodze uleciało - plus to sexy Demi i świetna gra reszty ale filmu nie uratowali ;)

ocenił(a) film na 8
Imperior

patrząc na to w ten sposób -co to za facet, który zgadza się na to, żeby jego żona poszła do łóżka z 'bogatym 'frajerem'

ocenił(a) film na 6
Peneloppa

hola, hola. Jakbyś miała kupę długów, mieszkanie w budowie to też rozważyłabyś taką opcje.

ocenił(a) film na 6
Imperior

"Bogaty frajer"- bardzo nie eleganckie okreslenie. Frajerzy rowniez bywaja biedni. Co jesli w przyszlosci trafil by sie wlasnie taki? To juz chyba powodow szukac po obu stronach??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones