PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643855}

Nieobliczalni

De l'autre côté du périph
6,2 15 382
oceny
6,2 10 1 15382
5,3 3
oceny krytyków
Nieobliczalni
powrót do forum filmu Nieobliczalni

społeczeństwa, którego linia demarkacyjna nie ominęła policji. "Nieobliczalnych" mogli tylko zrobić
Francuzi, wiadomo "Liberté-Égalité-Fraternité", hollywoodzkie obrazy nie pokazują kina
sensacyjnego w tak "socjalnym" sosie, a szkoda... Dla mnie Eddie Murphy przy Omarze Sy
wymięka, i dobrze że Ousmane Diakhité (sprytny zabieg Charhona) konfrontuje filmy z Murphym i
Belmondo. Wiadomo, Belmondo (czytaj, kino francuskie) to bezdyskusyjny profesjonalizm.
Solidne 7!

aabraq

Mógłbyś rozwinąć o co chodzi z tym sprytnym zabiegiem? Mnie osobiście z niczym się nie kojarzy, poza kiedyś poznanym człowiekiem o imieniu Osman :)

ocenił(a) film na 5
aabraq

Się naczytał chłopak książek i próbuje błyskać mądrymi słowami ale niestety na wierzch wyłania się prostactwo i sztuczność.

theart

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to dla ciebie arcydzieło światowego kina?! A lekcje odrobione?

ocenił(a) film na 5
aabraq

Oceniając coś na 10 gwiazdek nie oznacza iż to coś jest arcydziełem bo żadni z nas krytycy filmowi. Dla mnie Narnia to magia dzieciństwa, śniłem żeby znaleźć tę szafę, oglądałem ten wspaniały film jeszcze w starej wersji i już wtedy mnie oczarował. To piękna baśń która w inny sposób przekazuje testament, budzi dziecięce fantazje i w dodatku najnowsze ekranizacje są genialnie wyprodukowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones