PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643855}

Nieobliczalni

De l'autre côté du périph
6,2 15 383
oceny
6,2 10 1 15383
5,3 3
oceny krytyków
Nieobliczalni
powrót do forum filmu Nieobliczalni

Film niewatpliwie robiony w tej samej konwencji co Gliniarz Z Beverly hills, tylko to co w klasyku z Ediem Murphym wychodzilo w kazdym aspekcie to tutaj wyglada mega sztucznie i plastikowo. Zreszta czeste odwolywanie w Nieobliczalnych do Glin.z Beverl. daje nam znac, ze autor filmu scisle nawiazuje do temtej kultowej serii. Edie Murphy smieszyl, a tutaj nic zbytni nie smieszy. Nieudana podroba klasyka.

ocenił(a) film na 6
black_bastard

Trochę w tym racji, nie raz lepiej sobie obejrzeć powtórkę "Gliniarza z BH" niż tego typu naśladownictwo. Ale nie było aż tak źle i zakończę ocenę 6/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
black_bastard

Nie oglądałam filmu,ale niezupełnie rozumiem dlaczego porównujecie go do ,, Gliniarza z BH "? Po opisie na filmwebie bardziej sądziłam,że jest podobny do ,,Godziny Szczytu"......

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Mam identyczne odczucia. Nachalne wciskanie widzowi, że para tych gliniarzy to komedianci a Ousmane to wcielenie Axela było niesmaczne i kompletnie nietrafione.
Film wtórny i mało smieszny. Żeby jeszcze intryga kryminalna była ciekawa. Niestety, też nie.
Niewypał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones