PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265892}

Nieodebrane połączenie

One Missed Call
5,3 22 615
ocen
5,3 10 1 22615
4,7 3
oceny krytyków
Nieodebrane połączenie
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie

Czego Wy oczekujecie oceniając filmy typu horror? Ja rozumiem, że większość z Was ogląda to z panienkami (i odwrotnie - bo tak też się zdarza) udając mega twardziela... Film ma swój klimat i jest według mnie bardzo dobry, najważniejszy w horrorze jest styl w jakim podejmują go ludzie dojrzali - kiedyś było inaczej bo chodziło o to aby nie spać po nocach, ale nie mamy 10 lat. Weźcie ten obiektywizm do siebie i oceniajcie z rozwagą KAŻDY film. Tyle ode mnie i pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
tomusmc

zgodze sie z toba dalem 5/10 bo nie byl za bardzo straszny ale mial dosc
dobra fabule

ocenił(a) film na 10
Mayurii

To ja jestem jakaś inna, bo ze strachu nie mogłam się doczekać kiedy film się skończy, a po obejrzeniu wyłączyłam komórkę ;D Teraz się z tego śmieję, ale tak było.

ocenił(a) film na 3
tomusmc

Hmm na przykład dlatego iż jest to remake Azjatyckiego horroru (nawiasem mówiąc niebo lepszego.
Stąd w filmie plusów brakuje, średnia gra aktorska, efekty specjalne są ale co z tego skoro w 5 lat starsze wersji ze sporo mniejszym budżetem dawały lepsze efekty, fabuła w zasadzie zerżnieta. Stąd efekty

użytkownik usunięty
Dealric

"Czego Wy oczekujecie oceniając filmy typu horror?" - dobrego kina

ocenił(a) film na 3
tomusmc

Ja oglądałam ten film sama i nawet nie drgnęłam. Fabuła moze i ciekawa, ale strasznie spartaczone wykonanie. Mnie nudził ten film, czekałam aż coś bedzie się dzialo a tu znowu ta monotonność. Zobacz sobie :
-zły skret
-Nieznajomi
-drzwi obok
-Nieproszeni goście
-Wolf creek
-Ofiara spełniona
-Schrooms
itp
są to filmy w stylu tego. I nieodebrane połaczenie nie am prawa, i nawet nie można porównywac do żadnego z nich. Filmy które wymieniłam nie są to jakieś mega horrory po których na prawdę się człowiek boi, lecz takie lekkie mające dobra fabułe, czesem może i nawet przejdzie dreszczyk, potrzymają w napięciu, po prostu mają swój klimat. Trzeba dodać, ze każdy człowiek ma inną psychikę-jeden jest mocniejszy drugi słabszy, bardziej podatny na stres , różnego radzaju lęki-drugi mniej,. Ma to tez duzy wpływ na to czy dla kogos film jest straszny lub nie.
Moja wypowiedź to takie masło maślane no ale myslę że w pewnym stopniu mam racje.
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 7
tomusmc

Film jest dobry, trzyma w napięciu a idioci wymagają ch*j wie czego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones