PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265892}

Nieodebrane połączenie

One Missed Call
5,3 22 611
ocen
5,3 10 1 22611
4,7 3
oceny krytyków
Nieodebrane połączenie
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie

Jade dzisiaj rano do pracy i patrze przez szybę. Tak obrzydliwie wstrętnego zdjęcia dawno nie widziałem. Aż się podniosłem i nie miałem pojęcia co jest grane. Nie wiem kto to wymyslił?? nie twierdzę że jest beznadziejny Tylko jakoś tak odpycha. Te oczo-usta. Jestem na NIE!

użytkownik usunięty
wtc3

to jest reklama horroru a nie kurde pikniku z muminkami, czegos ty sie spodziewal

wtc3

mI SIę BARDZO PODOBA. nAMAWIA DO OBEJRZENIA. KLIMAAAAAAAAT!!!

ocenił(a) film na 5
wtc3

Plakat beznadziejny,popieram :) Ja tez jechałam samochodem jak go zobaczyłam... totalne bleee...

użytkownik usunięty
Meri99

oj dzieciaczki male, ale macie problemy

ocenił(a) film na 5

To nie jest problem tylko opinia...chyba mam do tego prawo aby wyrazic opinie na temat tego beznadziejnego plakatu?

Jest cos w nim takiego...

użytkownik usunięty
Meri99

plakat jest akurat bardzi ciekawy, swietny nietuzinkowy projekt, ciekawa koncepcja, ktora miala na celu odrazu skupic na sobie wzrok ludzi i widac ze udalo sie to z mega sukcesem jak widze po tych komentarzach, autor plakatu sie postaral

ocenił(a) film na 5

Owszem jest ciekawy :) ale ta twarz jest odpychająca...troche przekombinowana.

użytkownik usunięty
Meri99

skoro taka przekombinowana to czemu takie wrazenie na tobie zrobila? wedlug mnie jest to swietna wizualizacja i fajny projekt, nikogo nie pozostawia obojetnym, a troche sie na tym znam, studiowalem sztuke

ocenił(a) film na 5

Nie no popieram twoje zdanie,serio chodzi mi o to że ten plakat przyciąga ale jednocześnie (mnie) odpycha .I chyba właśnie takie jego zadanie...bo im dłużej rozmawiam z Toba o tym plakacie tym bardziej mam ochote obejrzec ten film :P

Meri99

Ja na waszym miejscu poszedł bym do kina i oglądnął o czym jest film a następnie wnioskował czy plakat to beznadzieja nawet już na zwiastunie jest odpowiedz :) po prostu trzeba trochę pomyśleć :)

ocenił(a) film na 9
kumi0

film troche za bardzo skomputeryzowany ;p .. ale podobał mi sie,zdjecie odpycha,tak samo jak i przyciaga... ;)

ocenił(a) film na 5
kumi0

Ale to nie jest debata na temat filmu a na temat plakatu i nie trzeba od razu komus zarzucac że nie myśli...
Bo obejrzeć ten film to nie jest problem nawet nie idąc do kina(...) :/

ocenił(a) film na 6
wtc3

Plakat trochę obrzydliwy ale dla mnie też BARDZO ZACHĘCAJĄCY. Podoba mi się :D

ocenił(a) film na 3
AnnBennington

ten plakat nie jest obrzydliwy tylko po prostu beznadziejny...

użytkownik usunięty
yyy_

sama jestes beznadziejna, nastepna cwaniara sie znalazla

ocenił(a) film na 3

heh... Kochanie kazdy moze miec swoje zdanie :) A dla mnie to jest film dla debili i psycholi :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
yyy_

Aha czyli Twoim zdniem skoro go obejrzałam z chęcią to jestem debilką tak? fajnie wiedzieć. tylko nie wiem kto tu jest większą debilką. Ta ktora obejrzała film czy ta która umieszcza takie posty jak Twój..

AnnBennington

Brania do siebie takich tekstów też nie nazwałbym szczytem błyskotliwości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones