PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265892}

Nieodebrane połączenie

One Missed Call
5,3 22 615
ocen
5,3 10 1 22615
4,7 3
oceny krytyków
Nieodebrane połączenie
powrót do forum filmu Nieodebrane połączenie

film jest dobry.Trzyma w napięciu, momentami straszny. W tym gatunku mało jest udanych filmów a ten naprawdę dobrze się ogląda.Jak ktoś nie lubi horroro/thillerów to niech nie ogląda a nie negatywnie ocenia. Ja nie lubię polskich filmów i każdy wydaje mi się głupszy od poprzedniego dlatego je omijam i już .

ocenił(a) film na 7
bluenote77

mam takie same zdanie ... po co oglądać coś czego się nie lubi ? ja również polskich filmów nie lubię , bo dla mnie jest to totalne dno . więc ich nie oglądam a później nie narzekam !!! Ten film to jeden z najlepszych horrorów jakie oglądałam . nie straszy za bardzo , ale ma ciekawą tematykę . lepsze są takie horrory , niż jakieś całkowicie zmyślone bajeczki ... jakieś zmobie , czy coś w tym stylu .

użytkownik usunięty
bluenote77

Uwaga!
28.08.2012 r. (Dzisiaj) 20:00 TV4

bluenote77

Ja obejrzałam, bo Japońska wersja była jak dla mnie świetna i straszna i chciałam obejrzeć to samo, ale w innej odsłonie (ot, żeby się nie nudzić na czymś, co już znam). Jednak się przeliczyłam. Jakoś po prostu był dla mnie... Sztuczny? Nie straszny? Sama nie wiem... Po prostu nie satysfakcjonujący. Brak mu klimatu, nie trafia w psychikę.

ocenił(a) film na 7
bluenote77

W pełni się z Tobą zgadzam, bardzo niska ocena, nie adekwatna do tego filmu. Jednak to kwestia indywidualnego gustu i odbioru filmu przez widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones