PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535756}

Niepamięć

Oblivion
6,8 140 273
oceny
6,8 10 1 140273
5,6 15
ocen krytyków
Niepamięć
powrót do forum filmu Niepamięć

Ruda

ocenił(a) film na 5

Ta irytująca ruda chyba coś zarzucała podczas kręcenia bo nawet w takich samych warunkach oświetlenia miała jako jedyna cały czas źrenice rozszerzone jak po dragach.

ocenił(a) film na 4
ciosina

Zobaczyłem pierwsze lepsze zdjęcie na filmwebie i oczy ma normalne.

ocenił(a) film na 5
ZupkaChinska

To obejrzyj film. W jeden dzień przecież go nie nakręcili. Tutaj przecież jest jej tylko jedno jej zdjęcie do tego filmu.

ocenił(a) film na 4
ciosina

Trzy zdjęcia, chociaż na pozostałych zdjęciach oczu nie widać. A film widziałem. Ta aktorka ma charakterystyczną mimikę i urodę, mogło Ci to nie podejść, mnie to akurat nie przeszkadzało. Natomiast nie przypominam sobie by było coś nie tak z jej źrenicami... Może i masz racje.

ocenił(a) film na 5
ZupkaChinska

Nie mam nic do jej urody czy mimiki po prostu zwróciłem uwagę na nienaturalne oczy

http://sfmag.hu/wp-content/uploads/2013/04/oblivion_wanthergoneclip_hd.jpg

http://www.joblo.com/video/media/screenshot/oblivion--julia-has-to-leave-tom-cru ise.jpg

ciosina

Na fotkach źrenice zdecydowanie równej wielkości, tyle że oczy jej się nieco rozłażą ;), czyli to o czym pisał ZupkaChinska - zależy od urody :P
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
kwadracik

nie wiesz co mówisz albo nie porównywałeś z innymi fotkami. Ma takie oczy jakby jej okulista zakropił do badania.

ciosina

Jak ja "lubię" takie zarzuty ad personam :p Ale niestety dla Ciebie niezbyt uważnie oglądałeś film (nie mówiąc o zdjęciach).
Na tym widać wyraźnie jak bardzo się mylisz:
http://www.filmweb.pl/film/Niepami%C4%99%C4%87-2013-535756/photos/394114
Z jej oczami wszystko w porządku (również w innych filmach). Fotki przez Ciebie przytoczone wykonane są w półmroku,
a na zwężenie źrenic pod wpływem światła mają wpływ różne czynniki (nie tylko leki), a również wiek, stan emocjonalny w danej chwili, jak również cechy osobnicze itp.
Od siebie dodam, że aktorka ma bardzo interesującą urodę (kto wie, czy nie bardziej od Kurylenko?!) nie mówiąc już o talencie aktorskim :P
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
kwadracik

oświetlenie było takie samo dla Toma jak i dla niej bo te oczy miała właśnie w dialogach z Cruisem, u którego nie wystąpił efekt rozszerzenia ale może w jednej scenie miała inny wiek i cechy osobnicze niż w innych.

ciosina

Sarkazm zbędny.
Nie wziąłeś po uwagę, że to źrenice Cruise'a są nienaturalnie zwężone w tych scenach (nie tylko zresztą w tym filmie, ale i wielu innych). Wygląda to jak efekt działania niektórych analgetyków (opioidy), ale niekoniecznie, ponieważ może to być opisana przeze mnie cecha osobnicza. (Oglądam filmy z Tomem, od przeszło ćwiećwiecza i zawsze zadziwiają mnie te jego źrenice jak "szpileczki").
Linków nie daję, ale jeśli wysilisz się trochę to na pewno znajdziesz (nawet na FW jest co najmniej kilka zdjęć, na których widać jego oczy). Natomiast oczy Andrei całkiem normalne.

ocenił(a) film na 5
kwadracik

Wolę nie wnikać bowiem twoje pojęcie normalności wywołuje u mnie niepokój.

ciosina

Niestety, na twoje irracjonalne lęki i niepokoje ci nie pomogę. Powinieneś zasięgnąć porady specjalisty: psychiatry.
Sądzę, że dzięki odpowiedniej terapii i periodycznej kontroli jeszcze dasz radę się z tego wykaraskać.
Natomiast wobec twojego ewidentnego braku zainteresowania merytoryczną dyskusją i kompletnym deficytem kontrargumentów, kończę powyższą dysputę, gdyż szkoda na nią mojego cennego czasu.
Żegnam.

ocenił(a) film na 10
kwadracik

Ale pi.tolicie. Serio, mnie to zaintrygowało w filmie, a tu widzę wątek, nigdy nie widziałam TAAAK rozszerzonych źrenic, może z 1 mm jej tęczówki w obwodzie było widać, nie więcej-nie wiem, co mogło to spowodować - atropiny na planie raczej nie stosowała, bo co by widziała, z "prostości" spojrzenia na najaraną nie wyglądała, chyba, że jakieś opioidowe śr. p/bólowe brała podczas kręcenia. No i aż tak ciemno w tych scenach nie było, żeby jej się z natury tak rozszerzyły...

N7fan

Zgadzam się, jej źrenice normalnie reagowały na światło (odp. do warunków oświetlenia).

kwadracik

Naćpana jest na tym filmie.

ocenił(a) film na 6
ciosina

Tez na to zwrocilam uwage, od razu pomyslalam o dragach, dziwna sprawa :D

ocenił(a) film na 8
ciosina

wystarczy atropina, używana przez kobiety od ponad stu lat :)

ocenił(a) film na 8
wojtek_pasiak

*od renesansu oczywiście

ocenił(a) film na 10
ciosina

To samo pomyślałam, non stop miała rozszerzone źrenice.

ocenił(a) film na 8
ciosina

A ja pomyślałem o piosence... Ty jesteś Ruda... naprawdę Ruda... ciekawe czy zgadnąć się uda... czy na dole też! ;-)

ciosina

nawet gdybyś miał rację (co jest mało prawdopodobne) to co w tym złego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones