PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462500}

Niepewność

Uncertainty
5,6 2 247
ocen
5,6 10 1 2247
6,0 3
oceny krytyków
Niepewność
powrót do forum filmu Niepewność

...podejmowaniu decyzji.

*SPOOOOOILLLEEEER*

Po obu stronach (zielonej i żółtej), a także po obu stronach mostu, który jest tu silnym
symbolem, w życiu całkiem różnych (pomimo, że granych przez tych samych aktorów) dwóch
par pojawia się nagle i bez planu "COŚ", a oni muszą zdecydować, co z tym zrobić.
Zakończenie "żółtej strony - Manhattan" - Bobby wyrzuca telefon - może sugerować co się stało
z "czymś" - ciążą - "zielonej strony - Brooklyn/Queens".
Tylko psa nie umiem zinterpretować :)

Film nie był taki zły, nie porwał mnie szczególnie ale obejrzałam z przyjemnością.
Takie moje zdanie. Pozdrawiam!
Proszę, nie krzyczcie :)

ocenił(a) film na 7
obrazkowa

Obejrzałem ponieważ cenię sobie Grodon-Levitt'a. I wcale nie żałuje. Czy film przedstawia dwie różne pary, czy może to ciągle ta sama dwójka, która podjęła różne decyzje?
Lubię kiedy film zostawia miejsce na interpretację dla widza. Tutaj tej przestrzeni jest sporo, ale też nie za dużo.

Koleżanko Obrazkowa wydaje mi się, że podobnie odebraliśmy ten film. Bo z jednej strony film porywa, z drugiej przedstawia spokój, klimat odosobnienia i walki, ale wewnętrznej.

Josephson

Bywa, że cieszy mnie taka zgodność :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
Josephson

Ja osobiście dałem 6 bo ugryźć ten obraz jest trudno.
Cieszę się z jego obejrzenia bo też cenię sobie Gordona-Levitta, ale jeszcze lepiej mi się oglądało jak ujrzałem Olivię Thirlby. Ideał kobiety :)
No i muzyczka w tle dała wiele klimatu.

Van_21

Takie zupełnie inne, wcale nie najgorsze kino, na które trzeba czasu. Chociaż więcej niż 6 to nie. Możliwe, że niska ocena na FW wynika z tego, że ludzie nie wiedzą o czym ten film jest, może się mylę, ale takie odniosłam wrażenie czytając forum.
Aktorstwo fajne, obraz ładny.
Jeden z filmów nie dla rzesz.
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones