PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462500}

Niepewność

Uncertainty
5,6 2 247
ocen
5,6 10 1 2247
6,0 3
oceny krytyków
Niepewność
powrót do forum filmu Niepewność

nie warto tracic czasu

ocenił(a) film na 5

a zapowiadal sie bardzo ciekawie. szczegolnie jedna z dwuch historii w tym filmie. podobno scenariusz byl napisany bez dialogow i aktorzy razem z rezyserem wymyslali je na bierzaco ( co wedlug mnie nie wyszlo na dobre)

kursu

a właśnie, że warto poświęcić czas temu filmowi

jest inny, niebanalny, może trochę fabuła naciągana, zwłaszcza opisująca historię Żółtych... ale jaka mamy pewność, że kiedyś coś podobnego nas nie spotka?
że będziemy musieli podjąć ważną decyzję, która w jakiś tam sposób bedzie decydować o naszym życiu... i wciąż pozostanie niepewność, czy aby to dobra decyzja. Bo co by było gdybyśmy postanowili inaczej? :)

ocenił(a) film na 3
aster290

Nie warto!!! bohaterowie są tak beznadziejni ,że przedszkolak by lepiej postąpił na ich miejscu ale coż wlaśnie takie decyzje a nie inne doprowadziły do powstania tego filmu czyli>>złe

ocenił(a) film na 1
EnATkA

Całkowicie się zgadzam! Do końca liczyłam, że ten film będzie miał chociaż jakieś interesujące zakończenie... i żałuję, że go po 10min nie wyłączyłam...

kursu

Ha zgadzam się całkowicie. Dla mnie również zapowiadał się naprawdę ciekawie. Liczyłem na solidny film jak np. "Telefon" czy "Eagle eye" , ale okazało się , że to film ni jaki. W filmie praktycznie nic się nie dzieje ( poza bezsensowną gonitwą która ciągnie się i ciągnie). Fabuła nie trzyma się kupy , bohaterowie też jacyś tacy drętwi. Zakończenie... równie bezsensowne jak cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones