PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 633
oceny
5,8 10 1 9633
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

Nie ma co doszukiwac sie w tej produkcji doskonalej rezyserii, aktorstwa czy muzyki. Nie o to w nim chodzi.
Ten fabularyzowany dokument w doskonaly spodob pokazuje jak doskonalym interesem jest zabijanie nienarodzonych dzieci. Pracownicy Parenthood zamiast edukowac, pomagac mlodym kobietom, dziewczynom, zachecaja je do tego okropnego czynu. Zyjemy w cywilizacji smierci, swiecie bez milosci , bez Boga, z pseudo wolnosciami. W swiecie w ktorym neomarksizm i jego piewcy prowadza nas w przepasc. Jednak nadzieja w takich ludziach jak glowna bohaterka tego filmu. Nie wszystko jeszcze stracone.
„Jeżeli stawiać na jednej szali życie dzieci z zespołem Downa, zespołem Turnera i tych, które są w pełni zdrowe, ale źle zdiagnozowane, a na drugiej szali traumę rodziców, którzy muszą mierzyć się z trudnym doświadczeniem donoszenia ciąży letalnej, to ja uważam, że więcej warte są te uratowane życia.“

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones