PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 631
ocen
5,8 10 1 9631
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

Fragmenty dla szukających w Biblii informacji o początku życia człowieka:

Księga Jeremiasza 1:5 (B.W.)
"(5) Wybrałem cię sobie, zanim cię utworzyłem w łonie matki, zanim się urodziłeś (...)"

>> Bóg mówi do proroka, że utworzył go w łonie matki.
>> To Bóg daje życie - nieprzerwany ciąg poczęć (przekazywanie cudu życia) od czasów Adamy-Ewy. Darwiniści nie potrafią udowodnić swojej teorii, że życie powstało przypadkiem w "bulionie pierwotnym". I nie udowodnią, bo powstanie życia z materii nieożywionej jest po prostu niemożliwe.


Psalm 139:13-16 (B.W.)
"(13) Bo Ty stworzyłeś nerki moje, ukształtowałeś mnie w łonie matki mojej. (14) Wysławiam cię za to, że cudownie mnie stworzyłeś. Cudowne są dzieła twoje. I duszę moją znasz dokładnie. (15) Żadna kość moja nie była ukryta przed tobą, choć powstawałem w ukryciu, utkany w głębiach ziemi. (16) Oczy twoje widziały czyny moje, w księdze twej zapisane były wszystkie dni przyszłe, gdy jeszcze żadnego z nich nie było."

>> Kolejny fragment mówiący o tym, że to dzięki Bogu człowiek jest tworzony w łonie matki - komórka po komórce. >> Człowiek istnieje od chwili poczęcia, nie od 8 czy 12 czy 24 tygodnia ciąży. Od chwili poczęcia nowy człowiek ma swoje DNA.
>> Tymczasem darwiniści twierdzą, że coś tak misternego i skomplikowanego jak łańcuch DNA powstało samoistnie.
>> Od darwinizmu biorą się nauki o "zlepku komórek", który nie jest człowiekiem...


Księga Wyjścia 20:13 (B.W.)
"(13) Nie zabijaj."

>> VI przykazanie mówi po prostu - nie zabijaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones