PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 631
ocen
5,8 10 1 9631
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

proszę o wyjaśnienie, w jaki sposób dorośli ludzie, na potrzeby postawienia na swoim, potrafią zrelatywizować fakt, że 29-letnia, nieupośledzona umysłowo kobieta potrzebowała 8 lat (sic!) w klinice PP; nie jednej, nie dwóch aborcji, a dopiero uczestniczenia przy takowej, aby dotarło do niej, że jednak chce zejść na bardziej prawilną (wg niej) i cyniczną drogę czerpania korzyści finansowych przy wsparciu organizacji pro-fetus. Nie wyobrażam sobie oceny wyższej od 1 dla filmu, którego jedynym celem jest zrobienie dobrze ludziom, którzy potrzebują RĘKAMI INNYCH podpompować swoje ego oraz granie na najniższych instynktach, tak żeby każda pogłębiona dyskusja nie mogła przebić się wyżej. Bo przecież to poświęcenie to takie fajne jest, w szczególności kiedy odnosi się do słabszych i mniej uprzywilejowanych od nas.

Właśnie do tej części (jej rzekoma niewiedza o zabiegach aborcji) są największe wątpliwości: https://fakenews.pl/spoleczenstwo/nieplanowane-abby-johnson-i-kontrowersje/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
HRA

Nie ma to, jak pozwolić sobie nazwać kogoś o nicku Wiktoria, tępym siurkiem. Na waszą nową idolkę pięknie spływa kaska, za branie udziału w pro-fetusiarskim cyrku. Także wyroki "błoskie" są nieźle skalkulowane, co również widać po szerokim spektrum ocen (hehe), wystawianych za pośrednictwem Twojego profilu. Na przyszłość polecam szukać idoli, którzy z trochę większym pietyzmem podchodzą do riserczu, jeśli już tak nagle muszą zmieniać wyznania i poglądy.
Całusy.

Daj spokój Wiktoria z fochaniem się o siurka,
przyznaj się, że strzał był celny i żeś kontenta
raczej , a nie urażona.....
A co do reszty to już nie chce mi się rozkminiać tych wszystkich lewoskrętnych kompleksów, urojeń i fantasmagorii.
Dostałem dzisiaj kwiatka od uroczej dziewczyny i idę go sobie powąchać...ot co.
Miłego wieczoru:)

Buziaki:)

użytkownik usunięty
HRA

Dlaczego mam przyznać, że strzał był celny, skoro mój oponent nie wie, do kogo wysyła odpowiedź? Również życzę miłego wieczoru i wygodnego braku świadomości, a tak właściwie, to powiązania kilku prostych faktów.

A skąd mam wiedzieć do kogo wysyłam odpowiedź? Póki nie zobaczę i nie dotknę to zakładam każdą możliwą opcję....

Brak świadomości jest faktycznie czasem wygodny, ale już proste połączenie faktów to już ściema, nie wierz w to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones