PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 631
ocen
5,8 10 1 9631
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

Polecam obejrzenie filmu wszystkim! Szczególnie tym osobom, które dokonały/uczestniczyły w aborcji. Film nie potępia, a daje nadzieję na przemianę życia.
Kilka scen było trudnych, ale nie da się powiedzieć czym jest aborcja, bez ich pokazania. Film cały czas we mnie pracuje i zmusza do refleksji nad nowymi aspektami. Na pewno jest to bardzo ważny głos w dyskusji na temat obrony życia nienarodzonych, ale również sposobu podejmowania działań pro-life i wspierania kobiet w sytuacja kryzysowych. Jednak warto się nastawić, że film naświetla tylko te najwazniejsze kwestie i nie jest kompletnym obrazem. Dla mnie najważniejsze było: pokazanie wpływu wcześniejszch decyzji na te podejmowane później, możliwość prawdziwego zaślepienia i nierozumienia, mechanizm działania klinik, relacje rodzinne i ich wsparcie. Jednak przeszkadzało mi podejście że dwa dni płakania i bohaterka zaczyna żyć od nowa, bez ukazania konsekwencji i problemów, które musiały trwać znacznei dłużej... Ale to już aspekt typowy dla amerykańskich filmów :)

ocenił(a) film na 1
AniaSCz

Osoby,które miały aborcję,lub ją przeprowadzały,wiedzą,że wcale nie wygląda ona tak ,jak ten film to przedstawia.Raczej nie zrobiłoby to na nich wrażenia

ocenił(a) film na 8
Obsidian_fw

Ja widziałam aborcje na żywo, w ramach praktyk medycznych i właśnie to tak wygląda.Aborcja chirurgiczna to nic innego jak rozrywanie dziecka.Wbrew pozorom aborcja farmakologiczna wcale nie jest tak skuteczna jak to mówi producent czy feministki.Zawsze pozostaje jakas część łożyska w macicy i wymaga czyszczenia.Juz nie wspomne ze często kobieta ma niezdiagnozowane choroby i poddanie się aborcji farmakologicznej grozi utrata zdrowia lub życia( co prywatnej opinii:nie zał mi ich)Na 20 kobiet poddanych aborcji farmakologicznek,wszystkie musiały się zgłosić.Niestety przemysł aborcyjny to niezle pieniądze i malo które zrezygnowaloby z tego.
Przemysł aborcyjny i feministki ukrywają celowo konsekwencje aborcji.Dlatego to co widziałam na własne oczy a to co głoszą feministki to dwie różne sprawy i im nie wierze ani trochę.

AniaSCz

Nie potępia XDDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones