PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 81 971
ocen
7,0 10 1 81971
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Może ja jestem głupi i ślepy ale nie rozumiem - co za kobieta wychodziła i odjechała Turnera samochodem (?) skoro niby tamtą zabił... może ktoś mi to wyjaśnić?

ocenił(a) film na 8
pakman

Turner chyba sam sie za nia przebral - zalozyl peruke, ciuszki i szybko wsiadl do auta tak zeby nikt sie skapnął. Nie jestem pewien czy rzeczywiscie tak bylo ale jesli tak to troszke naciagane bo Turner nie mial figury kobiety ale w sumie mialo to byc tylko po to zeby zobaczyl to Kale a on byl przeciez dosc daleko.

mexican

Masz rację, później kiedy Kale wszedł do domu Turnera to była tam peruka, ciuszki, no i dokumenty tej kobiety.

Adzam_2

Było widać że Turner jako kobieta był masywniejszy.

Jordan66

film dobrze się oglądało, chociaż z poczatkiem zapowiadał się na coś ckliwego
ale czy ktoś zwrócił uwagę na muzykę - świetna

ocenił(a) film na 8
slawop_2

Film jeden z lepszych jakie oglądałem w telewizji (a juz wogle w TVN). A z tą kobietą. Pod koniec filmu (jak mowi Adzam) bylo widac peruke i dokumenty. Jak wychodzil Tarner ubrany za kobiete to nie zauwazylem zeby zeby byl jakis masywniejszy ale bym musial jeszcze raz film ogladnac i moze byc cos zobaczyl

użytkownik usunięty
Criss09PL

Nic dziwnego, że nie zauważyłeś, bo Kale patrzy na niego przez firankę, postać jest rozmazana i nie widać jej sylwetki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones