PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 82 437
ocen
7,0 10 1 82437
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

gówniarz, koniobijca przechodzący kryzys jak u każdego 18latka, różowa lala, która udaje, że jest nim zainteresowana, lornetka i siwy sąsiad szykujący się do zasztyletowania swej zdobyczy.. różowa lala była w tym wszystkim najlepsza, ale to chyba za mało by nazwać film thrillerem. Choć może to moje subiektywne odczucie. Niepolecam

ocenił(a) film na 9
mialcik

To chyba nie ten sam film oglądaliśmy. Po pierwsze to żadnego kryzysu 18latka główny bohater nie przechodzi - stracił nie tak dawno ojca i czuje się winny. Film jest bardzo dobry, trzyma w napięciu, ciekawie zrobiony, jest dużo fajnych momentów . To w jaki sposób ,,streściłeś'' - zresztą błędnie - go powyżej jest trochę śmieszne, można by było tak opisać każdy film.

panika1

Droga, po filmie oczekuję czegoś więcej niż ładnej buzi. Jak dla mnie całość zrobiona jest w konwencji komedii. Momenty? owszem.. początek jest obiecujący, ale całą reszta jest poniżej krytyki.

mialcik

Widać że miałeś trudne dzieciństwo ;)

ocenił(a) film na 6
Pr0mil

''thriller'' zupełnie mi to określenie nie pasuje do tego filmu zresztą jak nie które sceny które w nim były troszkę pomieszany scenariusz bardziej klapa niż arcydzieło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones