PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 82 407
ocen
7,0 10 1 82407
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Nie rozumiem...

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem momentu kiedy on idzie po matkę, WIEDZĄC że ten go ściga...
Zamiast drzeć papę na środku ulicy czy coś ten idzie SAM na jego terytorium i wałęsa się spokojnie z 15 min tam...
Szkoda bo to bezsensowna scena jest...
aaaaa no i oczywiście nie mogło zabraknąć sceny z wodą i trupem ;]

ocenił(a) film na 8
kamilneopl

hmm, właściwie niby błąd, ale takich w wielu filmach jest masa, z drugiej strony, jest oszołomiony, biegnie ratować matkę, policja jedzie bo wyszedł poza strefę

ocenił(a) film na 8
kamilneopl

A co by mu dalo ze darłby sie na ulicy?? Tutaj trzeba bylo rodzoną matke ratowac.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
kamilneopl

Miałem identyczne przemyślenia podczas tych scen. Zamiast narobić rabanu i wpaść tam w 20 osób to idzie i się krząta sam po domu psychopaty. Takie akcje w filmach zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy. Takie naiwne i "dla amerykanów", ale tak czy inaczej film całkiem fajny bo się dość przyjemnie się oglądało.

kkaco

To przedmieścia, każdy spał a zanim on by narobił rabanu to by przyjechała policja i go zgarnęła zanim cokolwiek by zdziałał.

ocenił(a) film na 8
kkaco

Jakby twoja matka byla wieziona to myslalbys o tym zeby sie drzec na ulicy czy bieglbys ile sil w nogach zeby ją ratowac?

ocenił(a) film na 7
mexican

no prędzej bym stanął na ulicy i czekał jak on wyjdzie. Wziął bym jakieś grabie i czekał w miarę przed jego domem. Wiadomo że jak nie wejdzie do domu, to nie skrzywdzi mi rodziny, o ile ta jeszcze żyje.

ocenił(a) film na 8
kamilneopl

Dokładnie jak mówi mexican. Takie was cipki że was to dziwi? Robić rabanu w burzę gdzie sąsiedzi to małe dzieci i ogołnie kobiety "gotowe na wszystko". Możecie mi uwierzyć, że gotowe na wszystko nie były, a za rodzoną matką idzie się w ogień bez namysłu.

sibro

Myślę, że tak pomijając ten fakt, że chodzi o jego matkę- to jest częsty absurd w horrorach i thrillerach. Nawet jeśli np. kobietę goni jakiś psychol, a ona ma 20 metrów do sąsiadów- to wejdzie do jakiegoś małego domu tak żeby mógł ją złapać:P

Co do tej sytuacji- myślę, że logicznie myślący człowiek zostałby jednak z tą dziewczyną, próbował wezwać policję albo poleciał do sąsiadów i wszedł do tamtego domu w kilka osób. I zapaliłby światło żeby psychol się na niego nie zaczaił tak jak na policjanta :P

Adzam_2

Chciał zadzwonić na policję ale telefony nie działały.

Jordan66

Racja, ale z tego co pamiętam to po wyjściu z domu kazał dziewczynie zadzwonić- pewnie z telefonu komórkowego.
W każdym razie gdyby wszyscy zachowywali się w takich filmach logicznie to pewnie nie byłoby takiego napięcia :)

użytkownik usunięty
Adzam_2

Swoją dogą dopóki policja by przyjechała matka mogła już nie żyć - tym badziej, że nikt Kalowi nie wierzył, że Turner to morderca.

No niby tak- ale przecież Turner był wtedy nadal w domu Kale'a. Moim zdaniem to jest sytuacja dyskusyjna, ale zgodzisz się chyba, że często w takich sytuacjach ludzie w filmach nie zachowują się zbyt logicznie.

użytkownik usunięty
Adzam_2

Tak, bo w przeciwnym razie nie byłoby filmu:) Ale w tym przypadku zachowanie Kala jest dla mnie całkowicie zrozumiałe.

ocenił(a) film na 8

Poza tym Kale wiedzial ze gdy wyszedl poza wyznaczona strefe to policja lada chwila przyjedzie, tak dzialo sie przeciez wczesniej gdy to robil.

ocenił(a) film na 7
kamilneopl

Dajcie luz, film jest tak skonstruowany, żeby budzić tytułowy niepokój. W thrillerach i horrorach bohaterowie zawsze pchają się w najciemniejsze i najmroczniejsze kąty bez latarki i broni :)

ocenił(a) film na 9
kamilneopl

Hmm dziwne żeby nie biegł ratować swojej matki która mogła w każdym momencie zginąć...

ocenił(a) film na 5
kamilneopl

Ciekawe dlaczego zwyczajnie nie zdjął/przeciął opaski, zamiast głupio biegać poza zasięg. Film zbytnio naciągany, a przez to drażniący i pozbawiający dreszczyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones