PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 82 407
ocen
7,0 10 1 82407
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Mianowicie, kiedy policjanci wynoszą worek z martwym zwierzakiem trudno podejść im do niego, bo tak strasznie cuchnie, ale dom wypełniony trupami w różnym stanie rozkładu (jakieś nawet w piwnicy w wodzie pływały)nie wzbudza niczyich podejrzeń, nawet policjantów, którzy się po tym domu przechadzają... Nie ma tam robactwa ani gryzoni...nic, po prostu leżą sobie zwłoki i już. Druga sprawa to taka, że facet mieszka w jakiejś malutkiej dzielnicy, w której nikt się niczym nie interesuje (do czasu jak wiadomo). Trudno mi w to uwierzyć, tym bardziej, że jakoś szczególnie się z niczym nie krył (gonił kobietę w domu bez firanek, krew tryska po szybach itp.), jeździł rzadkim określonym modelem samochodu, samochód ofiary stał długo pod jego domem,... może się mylę, ale to trochę odebrało wiarygodności temu filmowi, zwłaszcza te wszechobecne trupy, gość umarłby ze smrodu, nie mówiąc o jego ewentualnych gościach. Dobrze budowane napięcie. Moim zdaniem 6/10. Pozdrawiam:)

Caramel_Crisp

Przepraszam, że zapomniałam dopisać SPOILER.

ocenił(a) film na 8
Caramel_Crisp

dokładnie o tym samym myślałam xD
najpierw doszłam do wniosku, że ok trzeba było przejść przez chłodnię czy co to było, ale potem przypomniała mi się scena gdzie Kyle wywarza wywietrznik i jakieś 10 cm od niego znajdują się zwłoki dziewczyny... faktycznie trochę naciągane. Ale aktorzy dobrzy, mimo że mało znani i fajny nastrój ;)

ocenił(a) film na 8
korabejb

uwazasz ze Shia LaBeouf czy David Morse to malo znani aktorzy?:D hahaha widac ze niewiele w zyciu widziales.

Btw. faktycznie to sa naciagane rzeczy ale nie ma co sie czepiac bo film swietny ;)

ocenił(a) film na 8
Kruger08

po 1, raczej widziałaś ;) nie widziałEś.
po 2, chodzi mi o młodocianych, np odtwórczyni Ashley, Ronniego i Kyle'a też, bo w 2007 Shia był jeszcze przed rolą w Transformers Indianie Jones czy eagle eye... więc nie był tak znany jak teraz :)

Caramel_Crisp

Rzeczywiście jest trochę naciągany za to mamy świetny klimat... No i też trudno mi uwierzyć ze Shia LaBeouf i David Morse to mało znani aktorzy. Ale szczególnie podładowało mi adrenaliny gdy Kale zobaczył te zwłoki w kamerze i wtedy ten morderca przywalił jego matce... dość mocna scena i jeszcze gdy Kyle zobaczył te włosy dziewczyny w tej jakby kostnicy "Czyli jednak nie wyszła z tej kostnicy" Jak dla mnie 7/10

daw13id

Trupy nie śmierdziały bo były zmumifikowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones