PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 82 407
ocen
7,0 10 1 82407
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Naprawde ten film byl przecietny. Nie zasluguje na ocene 7,47. Ale to swiadczy tylko o
jednym: polowa widzow miala mniej niz 17 lat i wystawila od razu ocene 9 albo 10, druga
polowa to normalnie ludzie w srednim wieku, lub co najmniej studenci i wystawili
prawdziwa ocene 5 lub 6, no i wyszla nam cudowna srednia 7,47.

Aktorsko - film na 5.
Montaż - 5.
Fabuła i akcja - 4.

Ten watek miloscny owych dwojga mlodych ludzi to byla taka zenada jakich malo. Ogolnie
zastanawiam sie czy nie zmienic oceny na 4.

efc_2

W dużej mierze zgadzam się z Twoją opinią, to zdecydowanie bardzo młodzieżowy film i tylko ta grupa wiekowa mogła go aż tak wysoko ocenić, choć naprawdę nie wiem za co.
Przypuszczam, że gdybym sama miała jeszcze naście lat dałabym mu max 6, a że już ich nie mam oceniam go na marne 4, bo wg mnie na tyle właśnie zasługuje.
Często chcąc obejrzeć jakiś film sugeruję się tutejszymi ocenami, czy w ogóle warto... ale w tym wypadku to istna "zmyłka" bo jego ocena na dzień dzisiejszy to 7,5 (!) czyżby tendencja zwyżkowa? ech

ocenił(a) film na 1
efc_2

no to tak, dla równowagi ^^

ocenił(a) film na 5
vulnerable

moze i w sumie warto czasem takiego gniocika na 1 oceniw w drodze wyjatku.... podobnie, jak cala reszte szmir: Red Eye, Efekt Motyla, Batman Poczatek (z glupia katie holmes i mlodym cilianem murphy, ktory ta role dostal tylko dlatego, ze jest byrytjczykiem), itd....

ocenił(a) film na 7
efc_2

o stary,batman poczatek to zadna szmira! efekt motyla tez nie byl najgorszy moze ciekawszy od niepokoju dlatego nie zaliczyl bym tych filmow do kategorii szmira..

efc_2

Mam 15 lat i nie oceniłabym tego szajsu na 7 :) No może był momentami straszny, dobra rozrywka... ale jakże denna ;)

efc_2

ludzie! pamietajcie, ze kazdy ma inny gust, mi tez nie przypadaja do gustu niektore filmy co maja ocene 8.0 wzwyz, a nie ktore z nota 6.30 strasznie mi sie podobaja, rzecz gustu, oczywiste jest to, ze niekazdy bedzie ocenial film na 8 czy 9 tylko dlatego ze taka ma srednia ocen...

ocenił(a) film na 10
Pershing123

Dokładnie.
Staram się walczyć z tą plagą na Filmweb. Zjawia się jakieś indywiduum i twierdzi że film jest do d*py i kropka. Nie bierze pod uwagę tego, że każdy ma inny gust. Nie dopuszcza do siebie faktu że jest w mniejszości - skoro film ma ocenę 7.40 to znaczy, że więcej jest osób, którym film się spodobał. Tak więc - skoro dane dzieło ci się nie podoba - oceń na 2,3 gwiazdki i idź a nie rozpisuj się jaki to film jest mierny. A jeżeli już jesteś grafomanem i musisz coś wyskrobać to pamiętaj że piszesz we własnym imieniu o własnych odczuciach.

ocenił(a) film na 5
longer1231

najczesciej jak gust to i mozg

efc_2

Tylko się nie popłacz. Chłopie, przesadzasz. Każdy lubi co innego. A zresztą o gustach się nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
efc_2

Też nie wierzę własnym oczom. Jakim cudem ten głupawy filmik z nielogicznym wtórnym scenariuszem, tanimi chwytami fabularnymi, zerowym prawdopodobieństwem wydarzeń ma tak wysoką ocenę ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones