PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 79 522
oceny
7,0 10 1 79522
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

Czy ktoś zna podobne filmy do tego?! :}

joker895

Podobne pod jakim względem? Może widziałeś klasyki, takie jak "Lokator" Polańskiego, albo "Okno na Podwórze" Hitchcocka? Z współczesnych można podpiąć też "Mechanika" Brada Andersona.

ocenił(a) film na 7
_wilczur_

Chodzi mi o filmy w których będzie trochę napięcia, i o taki film podczas którego oglądania czasem się wystraszę :D.... Żadnego filmu z tych które wymieniłeś nie oglądałem.

ocenił(a) film na 4
joker895

Podobne do tego, czyli jednym zdaniem thriller/horror dla młodzieży z licznymi elementami komedii romantycznej? To może "Kłamstwo" z 2005 (Cry_wolf), ciut lepsza produkcja od słabego "Niepokoju"?

ocenił(a) film na 7
poland7

Właśnie o to mi chodziło. Tylko nie umiałem "ubrać" tego w słowa... :D

ocenił(a) film na 9
joker895

hmm... w podobnym klimacie to mi się wydaje film Co kryje prawda z Harrisonem Fordem, trzyma w napięciu i dobrze się go ogląda.
jeśli lubisz komedio-horrory to może Postrach nocy ? początek strasznie kojarzył mi się z tym filmem.
jeśli kino poważniejsze to Dziewczyna z tatuażem

ocenił(a) film na 9
joker895

Jeżeli chodzi o komedio-horrory w podobnym klimacie, to zdecydowanie mogę polecić "Idle hands". Świetny film moim zdaniem ;)
Do tego jeszcze można dodać "Noc żywych kretynów".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones