PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=284374}

Niepokój

Disturbia
7,0 81 878
ocen
7,0 10 1 81878
6,1 12
ocen krytyków
Niepokój
powrót do forum filmu Niepokój

a poza tym film jest do niczego, nic się w nim nie dzieje, nuda jak flaki z olejem, bohater jest wkurzający tak, ze bardziej chyba się nie da...

Marianoitaliano_2

Komedia romantyczna z elementami thrillera... ech, spodziewałam sie czegoś znacznie lepszego. Dobra gra głównego bohatera,ale liczyłam na coś bardziej... zaskakującego.
No i ta Ashley... brzydka jak noc.
6/10

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

Sama pewnie jestes brzydka jak noc zazdrosnico ;p

mexican

A nie, tak się składa,ze nie jestem brzydka :). Kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i nie zawsze oznacza ono zazdrość.
Nie przypadla mi do gustu,wiec mowie co mysle. Tyle.

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

Haha, jasne :)

mexican

No ja mam nadzieje,ze to jest dla ciebie jasne,my dear.

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

Tak jasne jak slonce o tej porze w Warszawie.

mexican

Amerykańskie blondynki moim zdaniem są pospolite, choć zdarzają się wyjątki. Najlepsze są brunetki i rude.

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

Ona moze nie jest najpiekniejsza ale na pewno dosc ladna a Ty napisalas ze brzydka jak noc. Troszke przesadzilas.

mexican

I tak ona tego nie przeczyta, wiec raczej nikogo nie uraziłam. Po prostu dziewczyna mnie nie urzekła ( ani gra ani wygląd ) i postanowiłam wyrazić szczerze co o niej myślę. Natomiast Shia mi się podobał,dobrze zagrał.

ocenił(a) film na 8
mrs robinson

Jesli chodzi o jej gre to faktycznie mozna miec zastrzezenia ale jesli chodzi o wyglad to bylo niezle:) Figura calkiem calkiem :)

ocenił(a) film na 5
mrs robinson

Mnie się podobał, odbiegał od konwencji przyjętej w tchillerach. Zazwyczaj napięcie w tego typu filmach buduje się od początku do końca, często zaskakujący jest sam koniec. Tutaj jakby film podzielony był na 2 części: jedna to taki jakby obyczajowy, druga pod koniec bardziej przybliżona do tchillera. Nie jest to zapewne arcydzieło, ale oglądałam z wielkim zaciekawieniem.

ocenił(a) film na 9
Marianoitaliano_2

straszniejszy niż niejeden dzisiejszy horror. Elementy zaskoczenia i cała otoczka bardzo mocno trzymały w napięciu.
TVN dał limit wiekowy 12 lat... ciekawe... pływające zwłoki, zwłoki w folii, skręcenie karku policjantowi przez mordercę, prosektorium w domku...Niemniej bardzo dobry film!

danioterix

TYLKO JEDEN raz się przeraziłam. Za duzo w tym filmie komedii.

ocenił(a) film na 8
Marianoitaliano_2

Dlatego jak oglądam film nie chce nic o nim wiedzieć wczesniej, żadnuch trailerów, plakatów, recenzji ani nawet jaki to gatunek. Taki ryzykowny strzał, czasem zdarzy sie obejrzeć coś cienkiego, ale czasem film potrafi naprawde zaskoczyć. I ten film jest jednym z nich, dlatego, że byłem przekonany ze to kolejan młodziezowa komiedia, a tu nagle boom, pojawiła się twarz psychopaty w oknie. Każdy thriller gdy go oglądasz nie jest zbyt straszny, bo jesteś naszykowany, ale jak się tego nie spodziewasz, to już jest zdwojona siła działania, chyba już gdzieś o tym pisałem tutaj... nie ważne.
Ale macie trochę racji, jak ktoś się szykował na thriller, to może czuć niedosyt. Tak swoją drogą odkryłem duży wpływ nastawienia z jakim oglądamy film, gdyby do thrillera dodali gatunek komedia, myśle, że ocena niektórych mogłaby być trochę wyższa

ocenił(a) film na 8
sibro

Ja wlasnie jak pierwszy raz ogladalem ten film to nie wiedzialem co to za gatunek wiec zrobil na mnie spore wrazenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones