PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789002}

Niesamowita Jessica James

The Incredible Jessica James
5,6 1 443
oceny
5,6 10 1 1443
Niesamowita Jessica James
powrót do forum filmu Niesamowita Jessica James

W końcu główna bohaterka to czarna feministka, artystka z dredami i kolczykiem w nosie, to chyba zbyt wiele na raz. Film mi się podobał, było nieźle.

mitrus80

Sugerujesz że większość narodowa to rasiści.

ocenił(a) film na 6
mekotron

Nie będę rozwijał (niepotrzebnie) tematu bo post był napisany półżartem, i myślę że zdajesz sobie z tego sprawę.

mitrus80

Nie, nie odebrałem go jako żart. Pewnie ze względu na tematykę.

To co napisałem to było pytanie, chyba zdajesz sobie z tego sprawę :)

ocenił(a) film na 6
mekotron

Oj, nie przesadzajmy z tym rasizmem, ludzie nie przepadają za artystami, "dziwakami" i tyle, poza tym nie wiem co to znaczy "większość narodowa".

mitrus80

Nie oglądałem tego filmu, natrafiłem na niego całkiem przypadkiem. Nie wiem nic o dziwactwach czy ocenach że ktoś jest dziwakiem. Ja np jestem wielkim dziwakiem :) Temat rasizmu jest trudny więc nie dziwie się że nie chciałeś go poruszać. Nie chcę cie obrażać ani abyś śle źle poczuł, ja uważam że to ważny temat.
Warto zdawać sobie sprawę że każdy ma takie samo prawo bez względu na płeć, kolor skóry czy wiarę.

To tyle ode mnie.

mitrus80

Muszę cie przeprosić, puściłem sobie wstępniak i chyba rozumiem co miałeś na myśli :D film trochę rąbnięty. :)

ocenił(a) film na 3
mitrus80

tu wcale nie chodzi ani o rasizm ani o uprzedzenia co do zachowania i wyglądu,
ten film jest przeciągnięty i nudny, ta babka niby taka otwarta, a jednocześnie zdystansowana w czym była mega powtarzalna i nudna, jak dla mnie niestrawna papka.

Kasha

Spieszę z wyjasnieniem. Tekst "W Polsce chyba się nie przyjmie" jest takim "To nie jest film dla każdego" Nie dla każdego ale dla mnie tak. Ja jestem w tym elitarnym gronie "nie każdych". I tutaj autor rzuca piękne w swojej prostocie i jednocześnie tak głupie że aż śmieszy: dla polaków to za dużo ale on! człowieku nie zgadniesz, ON JEST PONAD TYM. On jest tym dla którego to nie jest za dużo, on jest lepszy on to rozumie.

Każdy głupek dziś widzi siebie jako inteligentniejszy od reszty jako oryginalniejszy od reszty a jest dokładnie taki sam jak reszta głupków. Fajnym przykładem jest tu drugi z udzielających się w wątku pan mekotron który to wprost pisze że on jest "wielkim dziwakiem" czytaj nie jest taki jak wszyscy, on jest INNY.

Każdy kur*wa elitarny i inteligentny do tego świeci oryginalnością tylko gdzie ci idioci nie?
Tip: Spójrz w lutro panie "w polsce sie nie przyjmie ale mi się podobał". To ty tutaj jesteś ograniczony myślowo choć pewnie z twoim ego będziesz to jeszcze wypierał z dwie dekady.

BartasBartas

zamknij mordę xD

ocenił(a) film na 6
mitrus80

możliwe, ale ja jestem tolerancyjny na tyle żeby to zaakceptować

mitrus80

Jestem człowiekiem o prawicowych poglądach, niektórzy mogliby nazwać mnie rasistą, ksenofobem i jeszcze jakimś fobem. Aczkolwiek nie oceniam filmów poprzez pryzmat koloru skóry aktorów czy też ich prywatnych poglądów. Wiec nie rozumiem skąd to założenie, że w Polsce film się nie spodoba. Oceniajmy filmy i grę aktorów niezależnie od naszych czy też ich poglądów, koloru skóry itd.

ocenił(a) film na 6
remi1982

zgadzam się że oceniać trzeba niezależnie od poglądów, i tak też oceniam ten film, który jest w mojej opinii lajtową 6-ką, a rozkminianie mojego komentarza, tak jak to zrobił powyżej @BartasBartas jest dla mnie bezczelną nadinterpretacją, tym bardziej że napisałem te kilka słów półżartem, dzięki za wypowiedź, pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
remi1982

chociaż w sumie nie wiem czy człowiek jest na tyle obiektywnie skonstruowany żeby tak oceniać "niezależnie od poglądów", więc zostawiam sobie margines błędu w tym co napisałem

mitrus80

"chociaż w sumie nie wiem czy człowiek jest na tyle obiektywnie skonstruowany żeby tak oceniać ..." W sumie masz racje. Sam się na tym czasem łapie, że film oceniam poprzez pryzmat sympatii do danego aktora czy aktorki. Szczególnie do niektórych aktorek mam słabość, wiec pewnie nie raz poprzez to zawyżyłem ocene ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones