PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 908
ocen
6,7 10 1 111908
6,8 16
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

Czy tylko ja jej nie lubię? Wolę Spider Mana z Mary Jane, więc czekam na 3 część, w której mam
nadzieję Gwen już nie będzie

ocenił(a) film na 10
agata0707

Tylko ty czekasz bo dla innych Gwen jest 100 razy lepsza niż Mary Jane z trylogii a mówię to ponieważ czytałem komentarze w których ludzie pisali że obejrzą ten film wyłącznie dla niej (nie mówię tu o sobie oczywiście).

ocenił(a) film na 9
agata0707

Najpierw pomyslalam, ze przemawia przez ciebie zazdrosc, ale skoro jednak lubisz jakas laske Spider-Mana, to chyba jednak nie zazdrosc. Ale nasuwa sie pytanie - za co ty bardziej lubisz kirsten dunst? Jest slabsza aktorka, jest, badz co badz, brzydsza, a jej postac zostala kompletnie zepsuta przez filmowcow, gdyz filmowa MJ nie umiala sobie sama w zyciu poradzic i byla zalosna. Zupelnie przeciwnie do tej komiksowej MJ. Za to Gwen jest silna, ale nie za bardzo, potrafi wywrzec wplyw na Petera. Wedlug mnie na ekranie ta para idealnie sie uzupelnia. Nie wiem, dlaczego jej nie lubisz, jest swietna.

ocenił(a) film na 8
AnOl

Świetny koment, on chyba po prostu komiksu nie czytal, zreszta w serialu animowanym nawet była inna MJ, ona nie ejst dziewczynka ktora nie wie co ze soba zrobic i sie boi wszystkiego

ocenił(a) film na 9
Himiteshu

To ona, nie on, wiec raczej wielce prawdopodobne jest, iz nie widziala komiksu. Pomyslalam o tej zazdrosci, bo dziewczyny czesto nie lubia ladnych aktorek, poniewaz zazdroszcza im urody.

ocenił(a) film na 8
AnOl

Coś w tym jest :)

Himiteshu

Odpowiem po latach. Żadna zazdrośc. Wiem kim była Gwen, ale w dzieciństwie oglądałam animowaną wersję Spider-Mana i tam była MJ! Dunst nie lubię, ale w komiksie właśnie MJ uwielbiam. Nie lubię wyidealizowanych postaci, bo takie osoby nie istnieją. Każdy ma wady. Poza tym Peter bierze ślub z MJ, a nie z Gwen. I zaznaczam jeszcze raz nie lubie Dunst. Nawet Spider-Mana z nią nie widziałam, bo nie odpowiadała mi do roli MJ, ale właśnie uwielbiam MJ z komiksów i z wersji animowanej.

ocenił(a) film na 8
agata0707

Najfajniejsza i tak zawsze będzie ta pani ;)
http://i.annihil.us/u/prod/marvel//universe3zx/images/d/d6/Black_cat_small.jpg

Himiteshu

No ona też nie jest zła :D Jednak wolę nadal MJ. Ona mi się kojarzy z wyglądu za bardzo z Black Canary z Green Arrow. :D

ocenił(a) film na 8
agata0707

Mi nie, bo znałem ją w podstawówce już i miałem nawet zabawkę Black Cat, a Arrowa oglądam od 2014 roku. Tak, mam 28 lat :)

Himiteshu

No ja z podstawówki jakoś słabo ją pamiętam. Nie pamiętam już czy się pojawiła w kreskówce. Wiem, że była MJ i jeszcze jakaś blondynka i to prawdopodobnie była Gwen. A jestem trochę młodsza od Ciebie. :P No ale jednak bardziej wtedy wolałam oglądać Dragon Ball i Sailor Moon :D do dziś mi pozostało, że uwielbiam komiksy japonskie, chinskie i koreanskie oraz anime. :D

Co do Arrow, to porzuciłam po 2. sezonie. Olicity mi od poczatku nie odpowiadało i strasznie irytowało. Wolałabym, żeby GA był jednak z BC, jak w komiksie, który już słabo kojarze. Widziałam kilka numerów. No ale w serialu podobno BC zabili, więc jeszcze bardziej jestem wściekła na scenarzystów. Słyszałam od znajomych, że zrobiła się z tego opera mydlana, jak w serialach typu Pamiętniki Wampirów. Serial miał potencjał, ale go zrujnowali przez głupi romans.

użytkownik usunięty
agata0707

Również nie rozumiem czemu wolisz MJ. Kirsten Dunst bardzo zniszczyła tę postać. Oczywiście to również wina filmowców. Gwen jest ładniejsza i ma ,,lepszy" charakter. Od kiedy ja piszę w takim stylu? Nie ważne. Chcę tylko wiedzieć za co wolisz MJ.

ocenił(a) film na 9

dla mnie gwen nie ma lepszego charakteru, jest zbyt wyidealizowana( piękna, wesoła, mądra, najlepsza uczennica, jednoczesnie pracuje już w prestizowej firmie biotechnologicznej w 1 czesci, ma superchłopaka, do tego to jej bohaterstwo- momentami mdliło mnie od tego). mj przynajmniej nie jest tak wyidealizowana, ma wady i nie wszystko jej się udaje.

Dziwi mnie to, że ludzie myślą, że jak wolę MJ, to znaczy, że wolę Dunst. Ja Spider-Mana z nią nie widziałam, bo ona mi nie odpowiadała do tej roli. MJ znam z komiksów i z wersji animowanej, którą oglądałam w dzieciństwie i od tamtego czasu uwielbiam MJ.

agata0707

tylko ty ja Wolę Gwen .....

ocenił(a) film na 8
agata0707

Nie rozumiem dlaczego uważasz że Mary Jane jest lepsza a Spider Man Bez Gwen byłby lepszy Uważam że Gwen jest dużo lepsza od MJ

ocenił(a) film na 7
Ryu_Katsu

Ogólnie rzecz biorąc ludzie którzy znają komiksy z pająkiem wolą komiksową MJ od komiksowej Gwen. Po prostu postać ciekawsza, z większym potencjałem + śmierć Gwen była jedną z najważniejszych scen w historii pajączka.

Jeśli porównywać MJ ze starej trylogii i Gwen z nowej to zdecydowanie Gwen.

ocenił(a) film na 8
agata0707

chyba tylko ty xD ja ogólnie w komiksach wolę MJ ale przez to że dali Emmę jako Gwen to od razu ją bardziej polubiłem, a jak dowiedziałem się o aktorce która ma grać nową MJ to się tylko modlę żeby Gwen nie umarła xD

agata0707

Skomentuję siebie, żeby odpowiedzieć na wszystkie wiadomości. Ja nie mówię, że lubię Dunst, bo to nie byłaby prawda. Nie lubię oglądać filmów z nią. Ja po po prostu lubię komiksową MJ. Poza tym w dzieciństwie oglądając kreskówkę Spider-Man była MJ, a nie Gwen. Lubię Emmę(o czym świadczy moja wysoka ocena dla niej), ale nie jako Gwen. Może nie jest jakaś zła, ale w moich wspomnieniach Peter był z MJ, dlatego czekam na 3 część, w której pojawi się MJ.

ocenił(a) film na 8
agata0707

Gwen jest świetna

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

no właśnie gwen mi sie o 100 =razy bardziej podoba nie tylko z wyglądu ale z chrakteru i wgle db aktorka a nie ta ciapa ze starej 3

ocenił(a) film na 9
agata0707

lubię emmę stone i gwen też, ale wolę MJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones