PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 908
ocen
6,7 10 1 111908
6,8 16
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

Tu praktycznie nic się nie trzyma kupy. Motywacje bohaterów tak naiwne że szok. Cały wątek romantyczny to tragedia z cyklu "chcę ale nie mogę" Schodzą się i rozchodzą a na końcu ta bezsensowna śmierć której pająk nie zapobiega mimo że wcześniej ratuje po kilka osób w jednym momencie co nawet ciężko widzowi ogarnąć w zwolnionym tempie. Już nie wspomnę że taki był zakochany a chwilę później już sobie żartuje. Końcówka filmu wygląda jakby dorobiona na siłę. Przedstawienie Electro to kolejna abstrakcja. Nie jestem znawcą komiksów i nie wiem jak był tam przedstawiany ale tutaj to jakieś dno totalne. Czy on jest biologiczną formą życia czy duchem? Raz wygląda jak coś materialnego a po chwili jak obłok "energii" bo to coś nawet nie przypomina ładunku elektrycznego. Szkoda że marynowane są setki mln $ na takie gnioty ale niestety tak jest gdy 90 % ludzie obecnie pracujących w Hollywood to beztaleńcia które dostały posady w wyniku znajomości.

_GHOST_


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones