PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622028}

Niesamowity Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
6,7 111 908
ocen
6,7 10 1 111908
6,8 16
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man 2
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man 2

Moja ocena

ocenił(a) film na 7

Bardzo dobry film. Obejrzałem sobie całą klasyczną trylogię i po jej ukończeniu zabrałem się z dwie części the amazing. Nie rozumiem, dlaczego niektórzy aż tak krytycznie wypowiadają się o tej serii. Oczywiście klasyczna trylogia była dla mnie minimalnie lepsza i na pewno bardziej odwzorowywała wydarzenia z komiksów, ale seria The Amazing też miała swoje plusy. Bardzo ciekawie zostały tutaj przedstawiony wątek z rodzicami Petera. W klasycznej trylogii nie mieliśmy żadnych retrospekcji z tych wydarzeń. Tak jak pisałem przy ocenie pierwszej części the amzing na duży plus u mnie zagrało też zmienienie głównej dziewczyny pająka na Gwen Stacy. Super przygoda. Świetnie się bawiłem, oglądając tę serię dwóch filmów. Cóż szkoda, iż nie mieliśmy tutaj klasycznego happy endu, ale może właśnie to dodało troszkę pazura całej tej historii. Były plotki, że miała powstać 3 część The Amazing, ale chyba projekt umarł, a samo zakończenie nie daje nam żadnej oczywistej furtki na kontynuację, dlatego raczej nikt nie będzie na siłę forsował kolejnej odsłony serii pod szyldem the Amazing. Oczywiście nadzieja umiera ostatnia i jeśli reżyser będzie miał wizje jak rozwinąć swoją opowieść o kolejną część może i taka powstanie w odpowiednim czasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones